Tanger Med Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Tanger Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Tanger ar AFerry. Prāmji uz Tanger, Marokā, ir pieejami no Spānijas. Jūs varat veikt prāmi uz Tanger no Tarifa.

Tanger prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Tanger darbina ar FRS un Inter Shipping. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Tanger, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Tanger, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Seūtas un Tanger Med, lai palīdzētu jums atrast labākos laikus un cenas, lai atbilstu jūsu plāniem.

Tanger prāmjus ar FRS un Inter Shipping ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Tanger būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Tanger Med Prāmji
  • Tanger Med Prāmji
  • Tanger Med Prāmji

Par Tanger Med

Tanger Med osta atrodas vietā, kur attālums starp Eiropu un Āfriku ir visīsākais, tikai 14km. Šī milzīgā osta komplekss ir ideāli piemērots visiem prāmju maršrutiem uz un no Tanger un tāpēc daudzi prāmju kompānijas, kas patlaban darbojas no vecās Tanger ostā tiks pārvietojas uz Tanger Med ostas mājokli 9 piestātnes, modernas ostas pārkraušanas iekārtām un infrastruktūru kopā ar milzīgu autostāvvietām. Atrodas vietā, kur satiekas Vidusjūras un Atlantijas okeāna, šī ostas ir iestatīts kļūt par populārāko ostas Vidusjūrā.

Prāmji uz un no Tanger Med

Balearia ir moderna, iespaidīgu flote prāmju un piedāvā lielisku servisu. Lielākā daļa no viņu kuģu piedāvā virkni kabīnes un sēdvietu iespējas, bārs/kafejnīca, restorāns, TV un veikaliem.

Uz kuģa Grandi Navi VELOCI Jūs atradīsiet la carte un pašapkalpošanās restorāni, uzkodu bārs veikali un bērnu spēļu laukumu. Daži prāmjiem ir arī kino, diskotēka, baseins un pat sporta zāle, ja jūs vēlaties, lai tonizēs pirms hitting pludmales savā galamērķī.

FRS prāmji aprakstīt sevi kā "Ātrākais Saite uz Āfriku", un ir ātrākais šķērsošanu no Tarifas līdz Tanger (Tanžeras). FRS flote ir ļoti moderns. Viņu lielākais kuģis, uz Tanger Jet II un var uzņemt 900 pasažierus un 238 automašīnas.

Inter Piegāde darbojas visa gada garumā, ar divām fastcraft kuģi un vienu parasto prāmi. Divi fastcraft kuģi bura Tarifa ar izlidošanu ik pēc divām stundām, bet parasto prāmju buras uz Algeciras 3 reizes dienā.

Tanger Med iespējas

Jau lieliska osta kuģot uz, Tanger Med esošie objekti tiks papildināti ar pāris gadu laikā, izstrādājot jaunās ostas kompleksa, kas piedāvā katru greznība .

Nokļūšana Tanger Med ostu

Osta ir skaidri iezīmētas, no šosejas, kad nāk ārā no Tanger pilsētas.

Tanger Karte

Skatīt karti

Ostu adreses