Tanaheraha Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Tanaheraha Maršruti

Jūs varat pasūtīt prāmju no Tanaheraha uz Bandar BentanTelani ar AFerry. Par Tanaheraha prāmju maršrutus apkalpo Bintan Resort prāmjiem. Skatīt izlidošanas dēļi zem jaunāko grafikiem un izmantot rezervācijas formu pa kreisi, lai rezervēt Tanaheraha prāmis ar AFerry.

Īpašie piedāvājumi

  • Tanaheraha Prāmji
  • Tanaheraha Prāmji
  • Tanaheraha Prāmji

Prāmji uz un no Tanaheraha

Bintan Resort Ferries borta ērtības ietver beznodokļu veikals, tualetes, un aptuveni 300 sēdvietas. Prāmju Uzņēmums darbojas četri ātri amatniecības katamarāni.

Batam Fast Ferry darbojas augsta ātrgaitas kuģiem, katrs aprīkots ar gaisa kondicionieri VIP telpā, borta kino un bāru apkalpo atspirdzinājumus un uzkodas.

Majestic Fast Ferries darbojas augsta ātruma pakalpojumi katru dienu, ar moderno kuģu aprīkotas ar greznām iekārtām, lai padarītu jūsu ceļojums tik komfortablu, cik vien iespējams.

Par Tanaheraha

Tanaheraha tulko kā "Sarkanās klintis" angļu valodā. Līdzīgi ostā Dover, ikonu klintis Tanaheraha var redzēt no jūras. Tā ir bagāta joma, Singapūras un ir mājvieta daudzām dzīvojamām mājām, valsts klubiem un industriālo parku.

Nokļūšana Tanaheraha

Veikt vilcienu uz Tanaheraha MRT un tad valdes autobusu 35. Prāmju terminālis ir pēdējais pieturas uz autobusu braucienu. Alternatīvi, jūs varētu ņemt taksometru, lielākā daļa taksometru vadītāji zina, kā nokļūt uz ostu.

Tanaheraha ostu iekārtām

Tanaheraha prāmju terminālis ir dažas nelielas veikalu ārpus kur var iegādāties dzērienus, uzkodas un pamata brīvdienu priekšmetus. Tiklīdz jūs iet cauri robežkontrolei ir neliels veikals pārdod ēdienus un dzērienus.


Tātad, rezervēt prāmi uz Singapūru, vienkārši un droši ar AFerry!

Tanaheraha Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Batam Fast Ferry

Tanah Merah Ferry Road, Singapore 498833, Singapore

Bintan Resort Ferries

50 Tanah Merah Ferry Road, Singapore 498833, Singapore

Sindo Ferry

50 Tanah Merah Ferry Road, 498833, Singapore