Tallinn Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Tallina Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Tallinu ar AFerry. Prāmji uz Tallinu, Igaunijā, ir pieejamas Olandes, Somijā un Zviedrijā. Jūs varat veikt prāmi uz Tallinu no Helsinkiem, Mariehamn un Stokholmas.

Tallina Prāmju Uzņēmumi

Prāmji uz un no Tallinas darbina ar Eckero Line, Tallink Silja un Viking Line. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Tallinas, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Tallinu, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Paldiski, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Tallinn prāmji ar Eckero Line, Tallink Silja un Viking Line ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Tallinu būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Tallinn Prāmji
  • Tallinn Prāmji
  • Tallinn Prāmji

Par Tallinā

Tallina Prāmju osta atrodas Somu līcī, no Igaunijas ziemeļu piekrastē. Tallina ir galvaspilsēta Igaunijā. Prāmju osta Tallinā ir lielākais un strauji attīstās kravas un pasažieru osta ne tikai Igaunijā, bet arī apkārtējā Baltijas reģionā. Kaut arī Igaunijas civilizācija ir ļoti vecs, reģions ir reti pastāv kā neatkarīga valsts. Visā Tallinas juceklīgs pagātni, pilsēta ir mainījusies Hands vairākas reizes -. No sākotnējiem igauņiem, lai dāņi, Hanzas savienībā, Teitoņu bruņinieku, zviedriem, krieviem un vāciešiem

pēctecību iekarotāji atstāja savas pēdas uz Tallinas pilsētu; tie būvēti cietokšņi un katedrāles, lai kalpotu viņu interesēm Igaunijā. Šodien apmeklētāji var klejot pa Tallinu, un izsekot vēsturi visā Baltijas jūras reģionā.

teritorijas, piemēram, Toompea, Lejas pilsēta, Kadriorga un Pirita ir vecāki jomās vērts izpētīt to arhitektūras pārpilnību. Tas ir daļa no Tallinas ir atzīta UNESCO kā pasaules mantojuma vietu. Jūs varat iegādāties "Tallinas karte" no vietējā tūrisma birojā, kas dod turētājam piekļuvi bezmaksas vietējo sabiedrisko transportu un ierakstu lielākajai daļai objektiem.

Prāmji uz un no Tallinas

Jaunākais reģistrēšanās laikā Viking Line un Tallink prāmju ir 60 minūtes pirms izlidošanas.

Tallink piedāvā plašu klāsts mūsdienu borta iekārtām, tostarp restorāni, bāri, diskotēka, biznesa atpūtas telpas, bezvadu interneta pieslēgumu, TV, veikali un bērnu spēļu laukumu.

Viking Line Prāmju līnija piedāvā plašu izklaides un citas iekārtas, tostarp augstas kvalitātes restorāniem, bāriem, atpūtas telpas, relaksējošas saunas un baseini un vairākās citās spa un atpūtas iespējām uz kuģa to mūsdienīgu un ērtu kuģiem.

Eckerö Line darbojas viena no lielākajām kuģu uz Baltijas jūru, M/S Nordlandia . Kuģis var pārvadāt vairāk nekā 2000 pasažierus, un ir dažādas uz kuģa pārtikas iespējām slavenajā klāja 6.

ST. Peter Line ir ērti kuģus, kas lepojas pilnu kosmiskajos pakalpojumus, ieskaitot kazino, uzņemšanas zonās, klāstu uz kuģa restorānos un bāros. Ir bieži īpašiem notikumiem uz klāja kuģi, lai sniegtu pievienoto uztraukums krustojuma. Kabīnes nāk diapazonā stilu un izmēru.

Tallinn ostu iekārtām

Tallinas prāmju osta atrodas tikai īsu attālumā no vecās viduslaiku pilsētas un ir 4 modernas prāmju termināli. Tallinn prāmju ostas iekārtas ietver informācijas centri, maiņas punkts, bankomāti, aptiekas, bagāžas telpas, bāri un veikali utt.

Viking Line darbojas no termināla A prāmju ostas.

Nokļūšana Tallinā

Tallinas prāmju osta ir tikai 0.8 Km no pilsētas centra, prāmju terminālis ir skaidri apzīmējums publicēta no visām pusēm. Lūdzu, ņemiet vērā, visi autobraucēji ir jāizmanto lukturus visu laiku Igaunijā un skan ragi ir nelikumīga, izņemot ārkārtas bīstamos apstākļos.

Vilcieni pieslēgties no Maskavas un Sanktpēterburgas uz Tallinas ikdienas. No dzelzceļa stacijas, caurule 1 numurs un 2 savienojumu prāmju ostas, vai arī tas ir tikai 10 minūšu gājiena attālumā.

Dažādas starptautisko autobusu pakalpojumi savienot Tallinu Vācijā, Krievijā, Latvijā, Lietuvā, Polijā un Šveicē . Vietējie pakalpojumi arī ir pieejami. Gan starptautiskie un vietējie autobusi nonāktu pie Tallinas autoostas; no kurienes tramvaju skaits 2 vai 4 vai vietējo autobusu 17A, 23 un 23A savienojumu Tallinas prāmju ostas.

Tallina Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Eckerö Line

Passenger Harbour, A - Terminal, Harbour 25 - 2, Tallinn, Estonia

St Peter Line

Passenger Terminal A, Sadama 25/2 15051, Tallinn, Estonia

Tallink Silja

Tallinn D - Terminal, Lootsi 13, Tallinn, 10151, Estonia

Viking Line

Viking Line terminal A - B, AS Tallinna Sadam, Sadama 25, 15051, Estonia