Tallink Silja Line prāmji

Tallink Silja Line
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Tallink prāmi uz Somiju, Ālandu salās, Latvijā, Igaunijā un Zviedrijā. Tallink ir viens no vadošajiem Eiropas prāmju operatoriem, kas sniedz kruīza stila prāmju šķērsošanu. Tallink pašlaik darbojas modernākais floti Baltijas jūrā saskaņā zīmoli Tallink un Silja Line . AFerry vienmēr labākos piedāvājumus un īpašos piedāvājumus Tallink Silja Line prāmjiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Tallink Silja Line prāmji uz Helsinkiem, Stokholmu, Tallinu, Rīgu un vairāk. Attiecībā uz visiem Tallink Silja Line maršrutos un jaunāko Tallink Silja Line prāmju cenām un burāšanas laikiem skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Tallink Silja Line prāmju grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laiku.

Pārskats

Maršruti:
26
Īsākais šķērsojums:
Helsinki - Tallinn
2 h
Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Tallink Silja Line Maršruti

    uz kuģa Tallink prāmjiem

    Tallink Silja Line ir flote mūsdienu prāmju skaitā Silja Serenade , Silja Symphony , M/S Galaxy vai M/S Isabelle . Kad uz kuģa Tallink Silja Line kuģis jūs atradīsiet plašu uz kuģa iekārtu, tostarp restorāni, bāri, diskotēka, biznesa atpūtas telpas, bezvadu internets, TV, veikali un bērnu spēļu laukumu, kur jūs varat tikties Moomin. Vienalga, vai esat atvaļinājumā vai komandējumā, Tallink Silja Line piedāvā fantastisku uz pansijas pakalpojumu. Prāmji ir reālas ledlaužu, lai jūs varat būt pārliecināti, lai ceļotu pat ledus jūrā.


    Neatkarīgi maršruts jūs grāmatu, vai ātri šķērsošanu vai ilgāku kruīza līdzīgu ceļojums, jums ir pienākums ir pavadīt laiku uz kuģa ir kāds no Tallink Silja Line modernu un ļoti ērtu prāmjiem.