Taketomi Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Taketomi ir viens no Yaeyama salām, kas atrodas dažas jūdzes pie dienvidrietumu krastu Ishigaki salas. Sala ir populārs tūrisma galamērķis dienas braucieniem, ar biežām prāmjiem uz un no salas.

Šeit var atrast visu Taketomi prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

  • Taketomi Prāmji
  • Taketomi Prāmji
  • Taketomi Prāmji

Prāmji uz un no Taketomi

Ishigaki Dream Tours
uz klāja jūs atradīsiet ērtas sēdvietas un gaisa kondicionēšanas karstās dienas. Daži no laivām ir arī jomas, sēdēt ārā un baudīt skatu.

Nokļūšana Taketomi ostu

Lielākā daļa tūristu apmeklē tikai Taketomi par dienu un atrast pastaigu vienkāršākais veids, kā iegūt arounf Taketomi un atrast ostas. Ir velosipēdu veikalos ap ostu, kuru varat izmantot, lai ciklu ap mazo salu.

Par Taketomi

Taketomi sala ir maza sala Okinavas prefektūrā, Japānā, kas ir viens no Yaeyama salas, kas ir slavens kā mājās uz vienu no labākajiem koraļļu rifi Japānā. Taketomi ir ļoti populārs ar apmeklētājiem, jo tās ērtu vietu netālu no Ishigaki un tāpēc tā skaisti konservēti Ryukyu ciemā, kas piedāvā daudzas tradicionālās Okinavas mājas, akmens sienas, un smilšu ielām. Populārs tūrisma aktivitātes ietver atpūšoties pludmalē, snorkelēšana, ņemot vērsis-grozs braukt caur ciematu un pastaigas vai riteņbraukšanu ap salu.

Taketomi Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Ishigaki Dream Tours

Taketomi Port, , Japan