Taipei Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat pasūtīt prāmjus no Pingtan Taipei ar AFerry. Par Pingtan prāmju maršruti ir vada Fujian Cross Strait Ferry. Skatīt izlidošanas dēļi zem jaunāko grafikiem un izmantot rezervācijas formu pa kreisi, lai rezervēt Taipei prāmis ar AFerry.

Īpašie piedāvājumi

  • Taipei Prāmji
  • Taipei Prāmji
  • Taipei Prāmji

Prāmji uz un no Taipei

Fujian Cross Strait Ferry borta iekārtas ietver aviokompāniju stila sēdvietas, pārtikas korts, rotaļu laukums bērniem, atpūtas un veikaliem.

Par Taipei

Taipei ir karsts un mitrs laiks, un tās iedzīvotāju skaits ir aptuveni 2,6 miljoni cilvēku. Tā ir moderna un skaista pilsēta pilna ar kontrastiem, kas aicina Jūs izpētīt muzejus, izjust labāko ķīniešu virtuvi un atklāt savu apbrīnojamo ielas, kur jūs atradīsiet garākais un lielāko zaļo ēku pasaulē, Taipejas 101.

Darba Taipei

Taipei City ir efektīvu autobusu satiksmi un starppilsētu autobusi atiet un ierodas no Taipejas autoostas, kas atrodas uz Chengde Road. Visi starppilsētu vilcieni ierodas un atiet no Taipejas dzelzceļa stacijai Zhongxiao West Road.


Tātad, rezervēt prāmi uz Taivānu, vienkārši un droši ar AFerry!

Taibei Karte

Skatīt karti

Ostu adreses