Taichung Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Jūs varat pasūtīt prāmjus no Taichung uz Pingtan ar AFerry. Par Taichung prāmju maršruti ir vada Fujian Cross Strait Ferry. Skatīt izlidošanas dēļi zem jaunāko grafikiem un izmantot rezervācijas formu pa kreisi, lai rezervēt Taichung prāmis ar AFerry.

  • Taichung Prāmji
  • Taichung Prāmji
  • Taichung Prāmji

Prāmji uz un no Taichung

Fujian Cross Strait Ferry borta iekārtas ietver aviokompāniju stila sēdvietas, pārtikas korts, rotaļu laukums bērniem, atpūtas un veikaliem.

Par Taichung

Taichung ir patīkamu klimatu, un ir mājvieta 2,6 miljoni cilvēku. Dienas laikā populāras aktivitātes tūristiem, kuri apmeklē zinātnes muzeju vai pārgājienu tuvējiem kalniem. Tajā nakts laikā tirgi atdzīvojas piedāvā dinamiskas pieredzi pārtikas un kultūru.

Nokļūšana Taichung

Taichung ir viegli pieejama no Taipei ar autobusu vai vilcienu. Autobusu pakalpojumi ierodas Taichung Harbor Station, bet vilcieni apstāties Taichung dzelzceļa stacijas.


Tātad, rezervēt prāmi uz Taivānu, vienkārši un droši ar AFerry!

Taichung Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Fujian Cross Straight Ferry

No.2 ,Chung-Chi Rd, Sec. 3 Taichung County Wu-Chi , Taiwan