Tagbilaran City Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Tagbilaran City, kas pazīstams kā "City of Friendship", ir galvaspilsēta provincē Bohol Filipīnās. Tā ir populāra vieta tūristiem, jo tā mantojuma vietām un veco akmens baznīcu, savu skaisto balto smilšu pludmalēm un lielisku niršanas vietām.

Šeit var atrast visu Tagbilaran City prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

Īpašie piedāvājumi

  • Tagbilaran City Prāmji
  • Tagbilaran City Prāmji
  • Tagbilaran City Prāmji

Prāmji uz un no Tagbilaran City

2GO Travel prāmjiem piedāvā plašu pakalpojumu klāstu un iespējas. Atkarībā no kuģa, uz klāja jūs atradīsiet ēdamzonas, veikali, spa un salons un funkcija telpu. Neatkarīgi no kuģa jūs, jūs varat garantēt, skaistu skatu un vienmērīgu braucienu.

Tagbilaran City ostu iekārtām

Osta ir pamata un tiešām tikai kalpo, lai atļautu pasažieriem, un off prāmis. Mēs iesakām iegūt nekādu ēdienu vai dzērienu, jūs varētu vēlēties, pilsētas centrā pirmo.

Nokļūšana Tagbilaran City ostu

Lai nokļūtu Tagbilaran City ostas, jums ir daži izvēli transporta veidiem. Taksometra būtu vienkāršākais likme, tomēr ir ierobežots daudzums taksometru atrasti centra, kas ir kaut apsvērt, ja nāk no apgabala. Citas iespējas ietver autobusu vai jeepney. Jeepney ir līdzīgs autobusu, taču tas maksā nedaudz mazāk un var būt nedaudz mazāk uzticami nekā autobusu.

Par Tagbilaran City

Tagbilaran City atrodas Visayas grupā salas Filipīnās un atrodas dienvidaustrumos no Manila. Tagbilaran ir galvenā vārteja uz Bohol, kas tiek uzskatīta par sākumpunktu Bohol objektiem, piemēram, tarsiers, balto smilšu pludmales, šokolādes Hills, niršanas vietu, kultūras mantojuma vietām un veco akmens baznīcu.

Tagbilaran City Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

2GO Travel

Pook Pantalan, Starlite Building, Pier Area, Tagbilaran City, Philippines