Syros Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Syros Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Syros ar AFerry. Jūs varat izmantot Syros veikt prāmjus ap salu un arī uz Grieķiju, Dodekanēsā salu Ziemeļu Egejas jūras salām. Vietējie pakalpojumi salu ir pieejami no Syros līdz Milos, Mykonos, Naxos, Paros, Serifos, Sifnos un Tinos bet prāmju attālumā no Kiklādu buru uz Karlovassi, Patmas un Piraeus.

Syros prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Syros darbina ar Blue Star Ferries un Grieķijas Seaways. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Syros, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Syros, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Syros prāmji ar Blue Star Ferries un Hellenic Seaways ir zināms to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Syros būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Syros Prāmji
  • Syros Prāmji
  • Syros Prāmji

Par Syros

Syros ir viens no grieķu Kiklādu salām Egejas jūrā. Syros ir daudz ko piedāvāt apmeklētājs, no smilšainām pludmalēm līdz apdullināšanu arhitektūru. Syros ir viens no mazāk pazīstama Kiklādu salās, kā arī piedāvā apmeklētājiem pieredzi tipiskā Kiklādu kultūru un tradīcijām. Lielākā pilsēta uz Syros ir Ermoupolis, uz austrumiem no salas. Ermoupolis ir populārs pilsēta ar ostu, kas ir izklāta ar mazām kafejnīcām, bāriem un restorāniem ēnainās palmas. Ermoupolis ir mājvieta Miaouli laukumu, kas ir viens no skaistākajiem laukumiem Grieķijā. Ermoupolis ir arī daudzas lieliskas baznīcas, tostarp Agios Nikolaos un metamorfoze baznīcas. Lietas, kas darīt Ermoupolis ietver apmeklējot arheoloģijas muzejs.

Ano Syros pilsēta ir salas otrā pilsēta. Ano Syros uzcēla venēcieši sākumā 13.gadsimta un uztur viduslaiku atmosfēru ar šaurām ieliņām un marmora pakāpieniem.

Syros ir arī daudzas skaistas pludmales; pludmales Magas Gialos un Galissas ir īpaši populāras.

Prāmji uz un no Syros

Aegean Speed Lines piedāvā virkni kafijas un uzkodu bāri, suvenīru un dāvanu veikals, gaisa kondicionieri, atpūtas zonās, televizori, smēķēšanas vietās ārpus atpūtas zonas, bezvadu interneta pieslēgums un pieeja invalīdu visā.

Anek Lines flote 11 lielisku mūsdienu gaisa kondicionieri kuģiem visās piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja. Jūs varat izvēlēties no plaša iekšējā vai ārējā kuģu kajītēs ar divām, trim vai četrām gultām un Anek Lines Itālija, Grieķija maršrutos jūs pat varat izvēlēties luksus kajītes raksturo viesistaba un TV un interneta pieslēgums.

Blue Star Ferries un Aegean Speed Lines piedāvā izdevīgus piedāvājumus un akcijas uz Syros prāmju, un jūs varat izmantot šos rezervējiet vienkārši un droši ar AFerry.

Getting uz Syros

Syros prāmju osta atrodas pilsētas Ermoupolis, kas ir galvenā pilsēta uz salas Syros.

Syros Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Aegean Speed Lines

Akti Ethnikis Antistaseos, Ermoupoli 84100, Greece

Blue Star Ferries

Limani Petrou Ralli, 84100 Syros, Greece

Blue Star Ferries

Limani Petrou Ralli, 84100 Syros, Greece

Hellenic Seaways

Limani Petrou Ralli, 84100, Syros, Greece

Sea Jets

Limani Petrou Ralli, 84100, Syros, Greece