Smyril Line prāmji

Smyril Line
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Lūdzu, ņemiet vērā, : Smyril Line prāmji pašlaik nevar rezervēt, izmantojot AFerry. Par sarakstu alternatīvas, lūdzu, skatiet mūsu atbilstošas lapas prāmji Dānija Islande vai Fēru salas .

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Smyril Line prāmi uz Farēru salām, Islandi un Dāniju. Smyril Line tika dibināta 1982.gadā ar mērķi, kas darbojas pasažieru un transportlīdzekļu prāmju satiksmi Ziemeļatlantijas kas savieno Islandi, Farēru salas, Norvēģija un Dānija.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Smyril Line prāmji uz Hirtshals, Torshavn un Seysdisfjordur. Skatīt zemāk jaunāko Smyril Line prāmju cenas un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Lūdzu, ņemiet vērā: Pasažieriem, kuri ceļo ar transportlīdzekli, jāreģistrējas attiecīgajā izbraukšanas terminālī ne vēlāk kā 1 stundu un 30 minūtes pirms norādītā izbraukšanas laika un ne vēlāk kā 2 stundas un 30 minūtes pirms tā paša reisa, ņemot vērā izbraukšanu no Seydisfjorur. Kājāmgājējiem pēdējais reģistrācijas laiks ir 1 stundu pirms izbraukšanas visos gadījumos.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Smyril Line Maršruti

   Uz kuģa Smyril Line prāmji

   Katram kabīne dīvāngulta, kas ir ideāli piemērots atpūtai dienas laikā, un atpūtas naktī. Visās kajītēs ir en-suite iespējas, tostarp vannu un WC, TV, skapji, neliels rakstāmgalds, bikšu prese un personīgo ledusskapi. Visi piekaramie kajītes ir arī panorāmas logi.

   Pasažieri var izbaudīt relaksējošu peldi baseinā vai izmantot uz kuģa trenažieru zāli un saunu. Ir laba izvēle veikali un bērnu rotaļu laukums. Jūs atradīsiet arī ir izvietotas malējās atpūtas, kurā visi gūst labumu no panorāmas logiem, kas ļauj jums atpūsties un relaksēties ar satriecošu skatu pāri Ziemeļatlantijas.


   Par Smyril Line prāmju

   Smyril Line vienmēr cenšas nodrošināt vislabāko klientu pieredzi kuģa. Viņi ir modernizētas bezvadu pakalpojumiem uz klāja uz M/F Norrona , lai arī GPRS, CrewSIM un WLAN. Šī modernā bezvadu tehnoloģija nodrošina biznesa ceļotājiem ir iespēja panākt ar savu uzņēmējdarbību, pat atrodoties uz klāja.