Symi Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Symi Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Symi ar AFerry. Jūs varat izmantot Symi ņemt prāmjus ap Dodekanēsas salām, kā arī uz Turciju. Vietējie pakalpojumi Dodekanēsā salās ir pieejami no Symi uz Kos, Leros, Nisyros, Patmos un Rodā, bet prāmji prom no Dodekanēsas salām buru Piraeus.

Symi prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Symi darbina ar Blue Star Ferries un Dodekanisos Seaways. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Symi, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Symi, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Symi prāmji ar Blue Star Ferries un Dodekanisos Seaways ir zināms to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Symi būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Symi Prāmji
  • Symi Prāmji
  • Symi Prāmji

Par Symi

Symi ir mājvieta slaveno klosteri Archangel Michael, 18.gadsimta klosteris, kas atrodas uz augšu no Panormitis virsotni.

Symi arī rīko Symi festivāls , no jūlija līdz septembrim katru gadu. Symi festivāls piesaista vadošie grieķu izpildītājus mūzikas, dejas un teātra, un ir populārs ar vietējiem un tūristiem.

Prāmji uz un no Symi

Dodekanisos Seaways nodrošina aviokompānija stils sēdvietu viņu fastcraft katamarānu kuģiem. Katram kuģim ir pārtikas kiosks pārdot uzkodas un dzērienus.

Dodecanese Flying Dolphins kuģi nodrošina ērtu sēdēšanu un panorāmas logi, kas ļauj jums baudīt burvīgu skatu uz Turcijas piekrasti un jūru.

Symi ostas iekārtām

Symi prāmju osta ir ierobežots pakalpojumu klāstu. Tomēr tās tuvums centram Symi pilsētas ļauj pasažieriem viegli piekļūt pilsētas ir ērtības.

Nokļūšana Symi

Symi prāmju osta atrodas salas galvenajā pilsētā, kas koplieto salas nosaukumu.

Symi Karte

Skatīt karti

Ostu adreses