Swinoujscie Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Swinoujscie Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Swinoujscie ar AFerry. Prāmji uz Swinoujscie, Polijā, ir pieejami no Bornholmas un Zviedrijā. Jūs varat veikt prāmi uz Swinoujscie no Ronne, Trelleborg un Ystad.

Swinoujscie Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Swinoujscie ir vada Polferries, TT-Line un Unity Line. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Swinoujscie, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Swinoujscie, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Gdaņskas un Gdiņas, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Swinoujscie prāmji ar Polferries, TT-Line un Unity Line ir zināms par viņu komforts un augsts servisa līmenis, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Swinoujscie būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Ystad - Swinoujscie
(Unity Line)
201 €
  • Rezervēts: Se, 17.10.2020.
  • Ceļojiet: Pk, 30.10.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 2
Trelleborg - Swinoujscie
(TT-Line)
170 €
  • Rezervēts: Pk, 23.10.2020.
  • Ceļojiet: Sv, 20.12.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 2
  • Swinoujscie Prāmji
  • Swinoujscie Prāmji
  • Swinoujscie Prāmji

Par Swinoujscie

Swinoujscie (tas nozīmē "izplūdes atveres Swina"), kas atrodas uz ziemeļiem rietumu Poliju grīvā upes Swina atvēršanas stāšanās Baltijas jūrā. Swinoujscie atrodas galvenokārt uz salām Uznam, Wolin un Karsibor atšķirībā no jebkura cita Polijas pilsētu. No Uznam sala ir pilsétas galvenais tūrisma sala labi pazīstama modes kūrvietām un peldvietu kūrortos, tostarp sāls avotiem un terapeitisko dubļu vannas.

Ja jūs nozvejas prāmi no Swinoujscie, apmeklējiet pasakains Spa parku, kas ir 170 gadus vecs, neo gothic "Stella Maris" baznīca ir slavena ar savu gleznaino vitrāžām, augstākā bāka Baltijas jūras un daudzas citas smalkas kūrortiem izkaisītas pilsētas salās.

Prāmji uz un no Swinoujscie

Unity Line piedāvā izdevīgus piedāvājumus un akcijas uz Swinoujscie prāmjiem uz kuģa to moderna un pilnībā Featured flotes prāmjiem. Ir dažādi veidi, kajītēs, lai atbilstu katra komforta līmeni un ir plaši un ērti, nodrošinot savu ceļojumu, ir prieks pats par sevi, un jūs ieradīsieties atsvaidzināts savā galamērķī.

Polferries ir lielākais prāmju kompānija Polijā. Uz saviem kuģiem, jūs atradīsiet lielisku ērtības, ieskaitot veikali, kafejnīcas, restorāni un bāri, kas nozīmē jebkuru braucienu ar šo prāmju uzņēmums ir saistīts, lai būtu ērti un bez stresa.

2008. Polferries tika piešķirts sertifikāts no Leader Polijas tūrisma , ko Mēneša tūrisma industrijas žurnāls Travel Market .

Saimniecība borta TT Line prāmji ietver bāri un restorāni, kas piedāvā daudzveidīgu izvēli svaigi pagatavotiem gardumiem, dažāda veida mēbelētu augstākajiem standartiem kabīnes, atpūtas telpas ar panorāmas skatu uz Baltijas jūru , dažādas izklaides un atpūtas iespējas un beznodokļu iepirkšanās.

Swinoujscie ostas iekārtām

Swinoujscie prāmju osta ir lielākais un mūsdienu prāmju terminālis Polijā nodrošinot pasažieru un kravas atiet uz daudziem galamērķiem. Swinoujscie prāmju termināls ir aprīkots ar visām iekārtām, kas paredzētas pasažieriem.

Nokļūšana Swinoujscie

Ar automašīnu
Prāmju osta Swinoujscie ir labi savienota ar Eiropas maršrutā E65 darbojas pāri no Zviedrijas uz Grieķiju. Par ceļu satiksmi uz ostu Swinoujscie ir ļoti labas gan no Polijas teritorijā un no Vācijas, tikai pāri robežai.

No Ščecinas, braukt uz ceļa Nr.10 7 jūdzes, un nogriezieties pa labi uz S4/E28 un braukt apmēram 17 jūdzes. Tad ņem ceļu Nr.3 vai E65 un braukt 37 jūdzes uz Swinoujscie - Wolin līdz jūs nokļūt pilsētas centrā un sekojiet norādēm uz prāmju ostas.

No Berlīnē, braukt uz E28 visu veidu Ščecinā un izpildiet iepriekš virzienos no Ščecinas.

Ar vilcienu
Swinoujscie ir četras dzelzceļa stacijas, uz Wolin sala ar regulāriem reģionāliem savienojumiem Ščecinā un tālsatiksmes savienojumu ar citām Polijas pilsētām. Dzelzceļa stacija atrodas tikai dažu minūšu gājiena attālumā no ostas un vispārīgie dzelzceļa saites ir ļoti labs. Odras Dzelzceļa savieno Szczecin un Swinoujscie ar rietumu un dienvidu Eiropā.


Neatkarīgi no uzņēmuma jūs izvēlaties savu Swinoujscie prāmju ceļojumā, Jūs atradīsiet rezervēšanas viegli un vienkārši ar AFerry.

Swinoujscie Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Polferries

Dworcowa 1, 72-606, Swinoujscie, Poland

TT-Line

Ul. Duñska, 272-600 Swinoujscie, Poland

Unity Line

Dworcowa 1, 72-606, Swinoujscie, Poland