Swansea Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Fastnet Line prāmji vairs darbojas, un tāpēc Swansea Cork prāmjiem nevar rezervēt, izmantojot AFerry.

Swansea ir otrā lielākā pilsēta Velsā, un galvenais sporta, tirdzniecības un kultūras centrs, kā arī ir lieliska vieta, kur sākt ceļojumu uz Apvienotajā Karalistē, pateicoties saviem lieliskajiem savienojumiem, piemēram, tā tuvu M4 automaģistrāles. No Swansea prāmju ostas jūs varat nozvejas prāmi uz Korkas Īrijā ar operatoru Fastnet Line, kas darbojas uz Swansea-Cork maršrutu. Zemāk jūs varat atrast Swansea atiešanas laikus līdzās izvēli mūsu labākajām cenām.

Īpašie piedāvājumi

  • Swansea Prāmji
  • Swansea Prāmji
  • Swansea Prāmji

Prāmji uz un no Swansea

m/v Julia ir nosaukums Fastnet Line s mūsdienu prāmju kuģi. Uz klāja jūs atradīsiet pilnu iekārtām, lai palīdzētu veikt jūsu šķērsošanas iet ātri. Šī modernā un labi aprīkota kuģa ietilpība 1.860 pasažieriem un katra no tās 300 kajītes ir visaugstākajiem standartiem. Papildus kajītes un comortable sēdvietu visā, jūs atradīsiet arī bērnu iespējas un kino. Bez tam, pastāv septiņi bāri un restorāni, kas piedāvā izvēli garšīgu ēdienu un uzkodas, kā arī karstos, aukstos un alkoholiskajiem dzērieniem.

Par Swansea

Mumbles Head ir rock veidošanās un tūristu kūrorts atrodas pie uz vienu pusi no Swansea. Ja es būtu pateikt, ka tas nāk no franču vārda mamelles , kas nozīmē "krūtis", jūs varētu droši strādāt, kāpēc tas ieguva šo nosaukumu, kad paskatās uz klintīm.

Jums vajadzētu arī nepieciešams laiks nobaudīt velsiešu Rarebit un Velsas kūkas, kas abi būs izkausēt jūsu mutē, un atstāt jūs alkas vairāk.

Swansea ostu iekārtām

Pēc Swansea ostas terminālī ir vairāki parocīgu iekārtu, jūs varat izmantot, pirms uzsākt uz savu prāmi.

Nokļūšana Swansea

Ceļošana no austrumiem pacelšanās krustojuma 42 uz M4 un sekot A483 uz Swansea, jūs redzēsiet zīmēm "prāmjiem", kā jūs pieeja ostas. No rietumu izeju uz krustojuma 47. M4 un sekot A483 uz Swansea, kas iet cauri pilsētai un pēc norādēm uz "prāmji", pēc tam, kad caur centru.

Swansea Karte

Skatīt karti

Ostu adreses