Swansea Cork Prāmji

Swansea Cork Prāmji
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Swansea Cork prāmjiem pārstāja darboties 2006. Neuztraucieties, lai gan, kā jūs varat atrast prāmi uz Swansea vai Korkas mūsu Fastnet Line . AFerry vienmēr jaunākās īpašos piedāvājumus un piedāvājumus Fastnet Line prāmji.

skatīt zemāk jaunāko Fastnet Line cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Fastnet Line prāmju grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laikiem.

Pārskats

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Swansea Cork Prāmji Maršruti

   Alternatīvie operatori

   Swansea Cork maršruts tika atkārtoti uzsāka Fastnet Line 2010. gada martā.


   Borta Fastnet līnijas

   Fastnet Line modernā prāmju kuģi sauc par m/v Julia . Uz klāja jūs atradīsiet pilnu iekārtām, lai palīdzētu veikt jūsu ceļojums iet ātri. Šī modernā un labi aprīkota kuģa ietilpība 1.860 pasažieriem un katra no tās 300 kajītes ir visaugstākajiem standartiem. Papildus kajītes un comortable sēdvietu visā, jūs atradīsiet arī bērnu iespējas un kino. Ir septiņi bāri un restorāni, kas piedāvā Jums izvēli garšīgu ēdienu un uzkodas, kā arī karstie, aukstie un alkoholisko dzērienu.


   Jebkura Fastnet Line prāmju ceļojums, vai uz Fastnet Line Cork Swansea maršrutā vai Fastnet Line Swansea Cork pakalpojums ir pienākums būt relaksējoša un patīkams.