Suruga Bay Prāmji

Suruga Bay Prāmji
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Suruga Bay prāmi ap Japānas pāri slaveno Suruga Bay. Suruga Bay pārvalda Fuji prāmi, kas var turēt līdz 450 pasažieriem un līdz pat 54 automašīnām. AFerry vienmēr ir jaunākās un piedāvājumus uz Suruga līča prāmjiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Suruga Bay prāmjus Toi un Shimizu. Visiem Suruga Bay prāmju maršrutiem un jaunākajām cenām un burāšanas laikiem skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija ne vēlāk kā 20 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Suruga Bay Prāmji Maršruti

   Borta Suruga Bay prāmju

   Uz kuģa Fuji ar Suruga Bay prāmju, jūs atradīsiet daudz sēdvietu un tabulas pieejams, lai jūs varētu atpūsties un izbaudīt savu ceļojumu. Alternatīvi ir daudz istabas ārā uz klāja, lai ar skatu uz Suruga Bay, kas ietver: Fudzi kalns un ISU pussalā.


   About Suruga Bay Ferries

   Suruga Bay Ferries flote sastāv no viena kuģa; uz Fuji , kas ir bufetes restorāns, daudz sēdvietu, kā arī apdullināšanu viedokli, ka var redzēt ārā uz klāja.

   Suruga Bay ir bezmaksas autobuss, kas stiepjas no JR Shimizu stacijas (East izejas) uz ostu. Tas kursē 30 minūtēm pirms prāmja atiešanas laiku un tas aizņem 10mins. Ir arī bezmaksas pakalpojums citā virzienā iet no ostas līdz dzelzceļa stacijai.