Superfast Ferries

Superfast Ferries
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Superfast prāmi uz Itāliju un Grieķiju. Superfast Ferries ir galvenais, un izveidota Grieķijas kuģniecības aģentūru, un šobrīd ir viena no modernākajām un straujāk flotēm Eiropā ar pilnu borta iekārtām. AFerry vienmēr lētas cenas Superfast Ferries un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Supefast Ferries uz Ancona, Bari, Korfu, Igoumenitsa un Patras. Skatīt zemāk jaunāko Superfast Ferries cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Superfast Ferries grafikam ar ielidošanas un izlidošanas laikiem.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Visos maršrutos reģistrācija ne vēlāk kā 2 stundas pirms izbraukšanas, izņemot kemperu mikroautobusus Adrijas jūras maršrutos, kam jāreģistrējas ne vēlāk kā 3 stundas pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Superfast Ferries Maršruti

   Borta Superfast Ferries

   Superfast Ferries sāka darboties 1995. gadā, un šobrīd Superfast Ferries darbojas flote četru mūsdienu gaisa kondicionieri kuģiem. Uz kuģa Superfast prāmju jūs atradīsiet pilnu aprīkojumu. Papildus izvēli ērtas kajītes un sēdekļu jūs atradīsiet la carte un pašapkalpošanās restuarants un bāri. Vasaras mēnešos jūs varētu arī apsvērt iespēju veldzēties on-klāja peldbaseinu, lai tiešām sāktu savu atvaļinājumu ar splash.

   Jūs tagad var arī pasūtīt Kempings uz kuģa ar AFerry. Šo lielisko vērtības pakalpojums ļauj jums izmantot jūsu piekabi vai Kemperu uz prāmja nevis maksāt par kajītē ar bezmaksas piekļuvi elektrības, tualetes un dušas uz kuģa. Viss par cenu klāja un transportlīdzekļa biļetes.


   Vai jūs izmantojat Superfast Ferries Ancona Igoumenitsa maršrutu, Superfast prāmji Patras Ancona maršruts, tad Superfast prāmji Bari Korfu līnijas vai kādu citu prāmja maršruts no Īpaši ātrs, jums ir pienākums būt patīkama un relaksējoša ceļojums ar šo slaveno grieķu prāmju kompānija. Rezervējiet tagad ar AFerry.