Stromstad Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Stromstad Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Stromstad ar AFerry. Prāmji uz Stromstad, Zviedrijā, ir pieejami no Norvēģijas. Jūs varat veikt prāmi uz Stromstad no Sandefjord.

Stromstad prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Stromstad darbina ar Color Line un Fjord Line. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Stromstad, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Stromstad, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Stromstad prāmji ar Color Line un Fjord Line ir zināms par viņu komforts un augsts servisa līmenis, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Stromstad būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Stromstad Prāmji
  • Stromstad Prāmji
  • Stromstad Prāmji

Par Stromstad

Stromstad ir pilsēta rietumu Zviedrijā. Stormstad ir zvejas pilsēta, kas ir populārs ar tūristiem, jo uz bagātību vēsturisko vietu teritorijā; Stromstad ir mājvieta vairākām aizvēsturiskiem pieminekļiem, tostarp Blomsholms akmens kuģi, no agrīnā dzelzs laikmeta (1050-500 A.D).

Ir daudz ko darīt Stromstad. pilsēta ir daudz atrakcijas, piemēram, Stromstad muzejs, kas hroniku vietējo vēsturi; EkoPark, kur apmeklētāji var uzzināt par enerģijas un pārstrādi; un Bukta, veco pilsētas platība ar dažiem skaisti konservēti māju iepazīšanās no 18.gs. sākumā. Stromstad prāmju osta atrodas tikai dažu minūšu gājiena attālumā no centra Stromstad, un ir tuvu dzelzceļa stacijai un pilsētas daudz atrakcijas un ērtības.

Prāmji uz un no Stromstad

Color Line darbojas sešas modernas kuģus, tostarp kruīza kuģiem, un ātrgaitas pasažieru prāmju un kravas kuģis. Uz kuģa ir visi restorāni un lieliem beznodokļu veikalu ar plašu izvēli preču kategorijas.

Color Line piedāvā plašu kabīnes uz to kuģiem ietilpīgs piecu zvaigžņu Krāsa klases apartamenti ar pieticīgāks vienu zvaigžņu mājiņas.

Fjord Line jūs atradīsiet pilnu aprīkojumu un izmitināšanu. Uz kuģa, jūs atradīsiet arī bufetes restorāns ar karsto un auksto ēdienu, itāļu restorāns, un arī kafejnīca, kurā pasniedz karstos un aukstos dzērienus un uzkodas.

Stromstad ostu iekārtām

Stromstad prāmju ports piedāvā pakalpojumu klāstu un iespējas pasažieriem. Tuvums no Stromstad prāmju ostas uz pilsētas centru ļauj pasažieriem viegli piekļūt pilsētas daudzajiem amenitites un atrakcijas.

Nokļūšana Stromstad

Stromstad prāmju osta atrodas tuvu pilsētas centram un ir viegli pieejama ar automašīnu un sabiedrisko transportu. Ja jūs ceļojat kā pēdu pasažieris, vasarā var novietot Strömstad pilsētas centrā, un nozvejas bezmaksas P-autobuss uz prāmju ostas.

Salīdziniet un grāmatu Stromstad prāmju vienkārši un droši ar AFerry.

Stromstad Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Fjord Line

Torskholmen, Strömstad, 452 31 , Sweden