STROMNESS Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rezervējiet prāmi uz Stromness ar AFerry. Prāmji uz STROMNESS jo Orkneju ir pieejami no Skotijas. Jūs varat veikt prāmi uz STROMNESS no Skrabsteras ostā.

Stromness Prāmju Uzņēmumi

Prāmji uz un no Stromness ir vada Northlink. Kad jūs meklēt prāmi uz Stromness, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, St Margarets Hope, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

STROMNESS prāmji ar Northlink ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa apkalpošanu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz STROMNESS būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • STROMNESS Prāmji
  • STROMNESS Prāmji
  • STROMNESS Prāmji

Par STROMNESS

Stromness Prāmju osta atrodas uz dienvidiem rietumu piekrastē, Orkneju un ir otra lielākā pilsēta Orkneju salās. Par STROMNESS osta jau sen ir izveidota kā ostas, kļūst arvien svarīgāka, kad Anglija bija karš ar Franciju, kas 17. gadsimta beigās. Par STROMNESS pilsēta centrēta ap galveno ielu ar šaurām ieliņām sazaroti pie tā. Lai uzzinātu vairāk par STROMNESS un tās ostas apmeklētāji var apmeklēt STROMNESS muzeju, kas parāda vēsturi pilsētu un tās faunu. Stromness ir arī golfa laukums, kas pieņem apmeklētājus, darba dienu rītos un pēcpusdienās parasti ir pieejami ar nogalēs kļūst aizņemts klubu sacensībās.

Prāmji uz un no STROMNESS

Northlink darbojas uz MV Hamnavoe par Stromness līdz Skrabsteras ostā maršrutā. Saimniecība borta ietver ērtas lounging zonas. Jaunākās reģistrēšanās laiks no STROMNESS prāmji parasti ir 60 minūtes pirms izlidošanas autobraucējiem un 30 minūtes pirms izlidošanas uz kājāmgājējiem, bet pārliecinieties, lai pārbaudītu ar operatoru pirms burāšanu.

Northlink piedāvā izdevīgus piedāvājumus un veicināšanas akcijas par STROMNESS prāmja braucienu, un jūs varat izmantot šos rezervējiet vienkārši un droši ar AFerry.

STROMNESS ostu iekārtām

īstermiņa vieglo automašīnu autostāvvieta ir pieejama STROMNESS Ferry Terminal. Ilgtermiņa autostāvvietas pakalpojumi ir pieejami par Ferry Road netālu no termināla. Citas iespējas ietver tūrisma informācijas centrs, bagāžas telpa ar skapīšiem, automātos un tualetes.

Nokļūšana STROMNESS

Stromness Prāmju osta ir 16 jūdzes no Kirkwall. Kad STROMNESS ir pierakstās novirza apmeklētājus uz prāmju ostas.

Autobusi kursē katru dienu (ne svētdienās) starp Kirkwall un Stromness.

Šeit varat atrast STROMNESS prāmju laikus, kā arī mūsu labākos piedāvājumus.

Stromness Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

NorthLink

Ferry Road, KW16 3BH, Orkney Islands