Stromboli Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Stromboli Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Stromboli ar AFerry. Jūs varat izmantot Stromboli ņemt prāmjus ap Eolu salām, kā arī uz Itāliju un Sicīliju. Vietējie pakalpojumi Eolu salas ir pieejamas no Stromboli uz Lipari un Vulcano bet prāmji prom no Eolu salas buru Milaco un Napoli.

Stromboli prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Stromboli ir vada Liberty Lines, Siremar un SNAV. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Stromboli, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Stromboli, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Stromboli prāmji ar Liberty Lines, Siremar un SNAV ir zināms to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Stromboli būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Stromboli Prāmji
  • Stromboli Prāmji
  • Stromboli Prāmji

Par Stromboli

Stromboli ir maza un skaista sala un satur vienu no trim aktīvajiem vulkāniem Itālijā. Par Stromboli vulkāns stāv apmēram 900m augstu virs jūras līmeņa, bet kopumā palielinās virs 2,000m no okeāna grīdas. Stromboli prāmju osta atrodas uz tiny salas Stromboli Tirēnu jūrā. Tā atrodas gar ziemeļu krastu Sicīlijā, Itālijā un daļa no Eolu salām.

Prāmji uz un no Stromboli

SNAV ir jaunākais un ātrākais flotes Vidusjūrā veido galvenokārt ar zemūdens spārniem un katamarāni. SNAV prāmji spēj sasniegt ātrumu līdz 38 mezgliem. Visi SNAV katamarāniem un zemūdens spārniem ir kafejnīcas un uzkodu bāri uz kuģa.

Ustica Lines vada flote 25 ātrgaitas kuģiem, katrs kuģis, kas aprīkots numuri ar gaisa kondicionieri, TV, mūzika, atpūtas vietas un borta bārs, kurā atspirdzinošus dzērienus un uzkodas. Ātrākie kuģi var sasniegt ātrumu 36 mezgli.

SNAV un Ustica Lines abi piedāvā izdevīgus piedāvājumus un akcijas par Stromboli prāmja braucienu, un jūs varat izmantot šos rezervējiet vienkārši un droši ar AFerry.

Stromboli ostas iekārtām

Stromboli Ferry Port piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu un iespējas.

Nokļūšana Stromboli

sala ir maza un Stromboli prāmju osta ir labi iezīmētas.

Stromboli Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

SNAV

Molo Scari , I - 98050 Stromboli , Italy

Liberty Lines

, 98050 Stromboli ME, Italy