Stranraer Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka par 20. novembra 2011. Stena Line Belfast-Stranraer maršruts beidzis darboties. Šis maršruts tika aizstāts ar Cairnryan-Belfast, kas arī vada Stena Line.

Stranraer ir pilsēta, kas atrodas uz dienvidiem rietumu Skotijā, pie galvas Loch Ryan. Stranraer ir mazāks nekā 2 stundu brauciena attālumā no Glāzgovas un ir tuvu angļu robežas. Stranraer ir otrā lielākā pilsēta Dumfries un Galloway reģionā ar aptuveni 13000 iedzīvotāju. Prāmji no Stranraer Skotijā burāt rietumiem pāri Īrijas jūru Belfāstu, ar operatoru Stena Line. Jūs varat atrast pareizo prāmi, lai jums, izmantojot vienkāršu rezervēšanas veidlapu AFerry.

Šeit varat atrast Stranraer prāmju laikus, kā arī mūsu labākos piedāvājumus.

Īpašie piedāvājumi

  • Stranraer Ferry
  • Stranraer Ferry
  • Stranraer Ferry

Prāmji uz un no Stranraer

Stena Line piedāvā Stena Plus sēdvietu uz daudziem saviem krustojumu, kas ļauj ceļot ar komfortu.

borta iekārtas no Stena Line ietver atpūtas telpas, spēļu laukumi, veikali, Wi-Fi pieslēgumu, bāri, kafejnīcas un restorāns kā arī izvēlēties ērtus suite kajītes.

Stena Line piedāvā izdevīgus piedāvājumus un akcijas uz Stranraer prāmju krustojumiem, un jūs varat izmantot šos rezervējiet vienkārši un droši ar AFerry.

Par Stranraer

Stranraer ir pilsēta, kas atrodas uz dienvidiem rietumu Skotijā, pie galvas Loch Ryan. Stranraer ir mazāks nekā 2 stundu brauciena attālumā no Glāzgovas un ir tuvu angļu robežas. Stranraer ir otrā lielākā pilsēta Dumfries un Galloway reģionā ar aptuveni 13000 iedzīvotāju.

Stranraer ir daudz ko piedāvāt apmeklētājs, ieskaitot Stranraer muzejā, kas atrodas Vecā rātsnama. Stranraer ir lieliska vieta, kur palikt, ja jūs vēlaties, lai izpētītu apkārtni, kā tas ir arī saistīts ar pārējo Skotiju un Angliju, pa ceļu un dzelzceļu. Coach pakalpojumus no Stranraer doties uz Glasgow, Londonā, Birmingemā un Mančestrā arī citās vietās.

Stranraer ostu iekārtām

Stranraer Ferry Port piedāvā plašu pakalpojumu klāstu un iespējas pasažieriem, tostarp uzkodu bārs, veikals, karsto un auksto dzērienu tirdzniecības automāti un tualetes. Stranraer prāmju osta ir ratiņkrēslos, un ir īstermiņa un ilgtermiņa uzturēšanās autostāvvietas tuvumā. Stranraer prāmju osta atrodas arī ļoti tuvu dzelzceļa stacijai, veicinot tālāku ceļojumu.

Nokļūšana Stranraer

Stranraer prāmju osta ir viegli pieejama no A 77 un A75 un atrodas netālu no pilsētas centra un dzelzceļa stacijas.

Stranraer Karte

Skatīt karti

Ostu adreses