Stornoway Prāmju osta

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

  • Stornoway Prāmju osta
  • Stornoway Prāmju osta
  • Stornoway Prāmju osta

Par Stornoway

Stornoveja ir lielākā pilsēta Skotijas Hebridu salām, Outer Hebrides. Stornoway prāmju osta ir kravas telpas, zvejas floti, un prāmju termināla starp Isle of Lewis un ciema Ullapool uz Skotijas cietzemes.

zvejas ostas Stornoway, vienīgā pilsēta ārējā Hebridu ir salām "tirdzniecības centru un piedāvā vairāk pakalpojumus un ērtības, nekā jūs varētu gaidīt jebkurā pilsētā līdzīga izmēra. Tā ir lieliska klāstu bankām, veikaliem, viesnīcām, viesu namiem, krogiem un restorāniem, garāžām, sportošanas iespējas, lidostas un prāmju termināļa.

ports ir pie pilsētas centrā, patiesībā forma no pilsētas nosaka ostas, kuras daļēji apņem to. Laba vieta lētu uzkodas un vieglas pusdienas, ir kafejnīca pie Ann Lanntair galerijā. ir gājēju vairākas ielas centrā, kas nodrošina ērtu piekļuvi interesantu veikalu klāstā.

Stornoway Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Caledonian MacBrayne

The Ferry Terminal, Stornoway, Isle of Lewis, HS1 2AE, United Kingdom