Stokholmas prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Stokholma Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Stokholmu ar AFerry. Prāmji uz Stokholmu, Zviedrijā, ir pieejamas Olandes, Igaunijas, Somijas un Latvijas. Jūs varat veikt prāmi uz Stokholmu no Helsinkiem, Langnas, Mariehamn, Rīgā, Tallinā un Turku.

Stokholmas prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Stokholmas darbina ar Tallink Silja un Viking Line. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Stokholmas, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Stokholmu, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Kapellskär un Langnas, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Stokholmas prāmji ar Tallink Silja un Viking Line ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Stokholmu būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Stokholmas prāmji
  • Stokholmas prāmji
  • Stokholmas prāmji

Par Stokholmu

Stokholma, Zviedrija galvaspilsēta veido 14 mazām salām, katrs atšķirīgs raksturs un noskaņojums; no augstākas klases Östermalm un bohēmisko Södermalm vēsturiskajā Gamla Stan. Stokholma ir bieži dēvē par `Ziemeļu Venēciju", ar saviem skaistajiem salām un 52 savieno tiltiem. Stokholma ir arī uzskatīts galvaspilsēta Skandināvijas, un ir populārs tūrisma galamērķis, kas piedāvā apmeklētājiem skaistu ainavu, stilīgi veikaliņi, apdullināšanu mākslas galerijas un daudz ko citu.

Stockholm piedāvā saviem apmeklētājiem virkni aizraujošu lietas redzēt un darīt. Muzeji ietver Skansena brīvdabas muzejs zviedru dzīvi un kultūru, ar vēsturiskām ēkām, darba saimniecībām, zooloģisko dārzu un akvāriju. Ir plašs vairāki pastaigu maršruti un ekskursijas baudīt Stokholmā, un daudzas nozīmīgas ēkas apmeklēt. Royal Djurgården parks ir sala, kas sastāv no skaistākajām parku un mežu, un vecpilsēta Stokholmas piedāvā Drotningholmas pils, kas ir mājvieta Zviedrijas karaliskās ģimenes; un atliekas vikingu norēķinu, Birka. Vēstures cienītāji var doties ekskursijā pilsētas ekskursija, kas tiek piedāvāts dažādās valodās.

Ir arī daudz jaunākiem apmeklētājiem darīt Stokholmā, no Junibacken parku, brīnišķīgi pasaule master stāstītājs Astrid Lindgren, lai objektiem, piemēram, muzeja Mūzikas, Rotaļlietu muzejs un Skansena akvārijs.

Prāmji uz un no Stokholmas

Reģistrēšanās uz Tallink un Viking Line maršrutos parasti ir vismaz vienu stundu pirms izbraukšanas; Tomēr, mēs iesakām jums pārbaudīt ar prāmju operatoru pirms ceļojuma.

Katram Tallink kuģis piedāvā plašu mūsdienu borta iekārtām, tostarp restorāni, bāri, diskotēka, biznesa atpūtas telpas, bezvadu internets savienojumi, TV, veikali un bērnu spēļu laukumu. Vienalga, vai esat atvaļinājumā vai komandējumā, jūs varat sagaidīt fantastisku borta pakalpojumus.

Viking Line Prāmju līnija piedāvā plašu izklaides un citu objektu, tostarp augstas kvalitātes restorāniem, bāriem, atpūtas, relaksējošu saunas un peldbaseinus un vairākas citas spa un atpūtas iespējas borta savu moderno un ērti kuģiem.

Princess Maria , flagmanis St Peter Line , ir moderni, ērti kuģis, kas lepojas ar pilnu kosmiskajos pakalpojumus, ieskaitot kazino, uztveršanas zonā, diapazons uz kuģa restorānos un bāros un saunu. Ir arī liels beznodokļu veikals. Ir bieži īpašos notikumus uz kuģa, lai sniegtu pievienoto uztraukums krustojuma. Kabīnes nāk diapazonā stilu un izmēru.

Tallink, Viking Line un St Peter Line visi piedāvā izdevīgus piedāvājumus un akcijas par Stokholmas prāmja braucienu, un jūs varat izmantot šos rezervējiet vienkārši un droši ar AFerry.

Stokholmas ostā iekārtas

Stockholm Prāmju osta atrodas Södermalm rajonā Stokholmas salā Ason, un visā vēsturē bijusi svarīga osta. Tā atrodas izdevīgā vietā, piedāvājot viegli ūdensceļos Stokholmas arhipelāga un pārējās Skandināvijas.

Stokholmas prāmju osta piedāvā plašu pakalpojumu klāstu un pakalpojumus pasažieriem, tajā skaitā Stokholmas informācijas kioskus, kas sniedz palīdzēt ar viesnīcu rezervācijām. Pilsētas centrs ir pastaigas attālumā no ostas, un piedāvā neskaitāmas iepirkšanās un ēdināšanas iespējas.

Stokholmas prāmju osta nodrošina iespējas cilvēkiem ar invaliditāti, ar speciālām kabīnes pieejami kuģa daži kuģi. Tomēr pasažieriem ir ieteicams informēt savu prāmju operatoru par īpašām prasībām pirms ceļojuma.

Auto parki tiek sniegti ostas gan īstermiņa, gan ilgtermiņa uzturēšanos, kas pieejami attiecībā uz cilvēkiem ar invaliditāti, īpaši noteiktās vietās.

Darba uz Stokholmu

Stockholm ir ļoti labi integrēta Eiropas dzelzceļa un ceļu tīklu, kas nodrošina efektīvu saikni ar Eiropas kontinentā. Eiropas autoceļš E18 noved pie Oslo un automaģistrālēm E20 un E6 savienot ar Oslo caur Gēteborgā. Eiropas automaģistrāles E4 iet cik Malmē.

Stockholm piedāvā nacionālos un starptautiskos dzelzceļa satiksmi ar pārējo Zviedrijas un pārējo Eiropu, izmantojot X2000 ekspresi. Vilcieni arī palaist cik Oslo un citiem galamērķiem Norvēģijā. Cityterminalen blakus Centrālajai stacijai, nodrošina starptautisko autobusu satiksmi un savienojumus uz daudzām lielākajām Eiropas centriem. Lokāli, metro tīkls sniedz ātru un ērtu veidu, kā apceļot pilsētu Stokholmu.

Stokholma Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

St Peter Line

Frihamnen, Magasin 2, Stockholm, 11556, Sweden

Tallink Silja

Värtahamnen, Hamnpirsvägen 10, Stockholm, 11574 , Sweden

Viking Line

Viking Line terminal Stadsgården, Tegelvikshamnen, SE-116 30, Sweden