Stewart Island / Oban prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Stewart Island/Oban ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Jaunzēlandē ir pieejami no Stewart Island/Oban blefs.

Stewart Island/Oban prāmju uzņēmumiem

Prāmji uz un no Stewart Island/Oban darbina ar Stewart Island Ferry Services . Kad jūs meklēt prāmi uz Stewart Island/Oban, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Stewart Island/Oban prāmji ar Stewart Island Ferry Pakalpojumi ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana Stewart Island/Oban būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Stewart Island / Oban prāmji
  • Stewart Island / Oban prāmji
  • Stewart Island / Oban prāmji

Par Stewart Island/Oban

Oban ir uz Stewart Island, kas ir dienvidu salas Jaunzēlandi. Oban ir vienīgā apdzīvotā vieta Stewart Island un atrodas Halfmoon Bay (dažreiz izmanto kā alternatīvu nosaukumu pilsētas). Kā tas ir zvejnieku ciemats, jūs varat gaidīt, lai saņemtu lielu veltes vidū ēdnīcās pieejamo, kā arī pastāv virkne būtisku veikalu pilsētas pacelt preces.

Oban ir zvejas pilsēta, kas kalpo kā sākumpunktu tūristiem, kuri vēlas doties pārgājienos Rakiura National Park. Daži pārgājienu takas sākas Oban, vai jūs varat saņemt ūdens taksometru citiem sākuma punktiem takas. Sala ir paradīze putnu vērotājiem un dabas mīļotājiem. Viena no nedaudzajām vietām, jūs varat skatīties kivi barošana savvaļā par sandhoppers pie pludmales.

Stewart Island/Oban Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Stewart Island Ferry Services

Stewart Island Ferry Terminal,, 9818, New Zealand