Stena Line

Stena Line
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat rezervēt Stena Line prāmi pāri Īrijas jūrā uz Īriju no Velsas, Anglijas un Skotijas. Jūs varat arī rezervēt Stena Line prāmjiem uz Holandi no Anglijas un starp Franciju un Īriju. Turklāt, Stena Line piedāvā daudzus citus maršrutus Skandināvijā un Baltijas valstīs. Par jaunāko Skandināvijas cenām, skatiet mūsu Stena Line Skandināvijas lapu.

Stena Line ir viens no pasaules vadošajiem prāmju uzņēmumiem un piedāvā visaugstāko komforta līmeni un pakalpojumu uz klāja tā prāmjiem. AFerry vienmēr lētas cenas Stena Line prāmju un jaunākās īpašiem piedāvājumiem. Jūs varat pasūtīt Stena Line prāmji uz Belfāstu, Dublinu, Dun Laoghaire, Fishguard, Harwich, Holyhead un vairāk. Attiecībā uz visiem maršrutiem un jaunāko Stena Line cenām un burāšanas laikiem skatīt zemāk.

Pārskats

Maršruti:
24
Īsākais šķērsojums:
Belfast - Cairnryan
2 h 15 min
Populārākais maršruts:
Trelleborg - Rostock
Lētākais:
Gothenburg - Frederikshavn
38 €*
*Cenu, pamatojoties uz:
 • Kājāmgājējs x 1
 • Rezervēts: Se, 3.10.2020.
 • Ceļojiet: Pk, 6.11.2020. - Sv, 8.11.2020.

Īpašie piedāvājumi

Stena Line Maršruti

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Trelleborg - Rostock
(Stena Line)
132 €
 • Rezervēts: Pr, 5.10.2020.
 • Ceļojiet: Se, 24.10.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 2
Hook of Holland - Harwich
(Stena Line)
308 €
 • Rezervēts: Ot, 13.10.2020.
 • Ceļojiet: Ce, 22.10.2020. - Se, 24.10.2020.
 • Automašīna + 1
Harwich - Hook of Holland
(Stena Line)
397 €
 • Rezervēts: Pk, 2.10.2020.
 • Ceļojiet: Ce, 10.12.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 2

  Uz klāja Stena Line prāmju

  Ņemiet vērā, ka Stena Line arī dažreiz uzrakstīti Stena Line , bet tas ir tas pats uzņēmums.

  Stena Line darbojas trīs veidu kuģa par to maršrutiem uz un no Apvienotās Karalistes kas visi ir moderni un ērti ar jaunāko uz kuģa iekārtām.

  Stena Line darbojas tradicionālās kruīza prāmjiem, par lielāko daļu no saviem UK balstītas maršrutiem. Šie kuģi ir daudz iespējas, tostarp atpūtas telpas, spēļu laukumi, veikali, Wi-Fi piekļuvi, bāriem, kafejnīcām un restorāniem, kā arī izvēlēties ērtus suite kajītes.

  Tomēr, ja jūs ceļojat uz vienu no Stena Line ātrgaitas kuģiem, jums būs ceļot uz vienu no lielākajiem fastcraft kuģiem pasaulē. Powered by dzinēju, tie var sasniegt 75 kilometrus stundā. Uz klāja jūs bārs, novērojums atpūtas telpa, premium Stena Plus atpūtas, kafejnīca apkalpo karstās un aukstās uzkodas un bārs ar filmām.


  Vai jūs veikt Stena Line Belfast Cairnryan maršrutu, Stena Line Holyhead Dublina prāmi, tad Harwich Hook Holland pakalpojuma vai jebkuru citu prāmi maršrutā no Stena Line, jums ir pienākums būt relaksējoša un patīkams ceļojums ar šo slaveno starptautisko prāmju kompānija.

  Pet Rezervēšana Informācija

  pet rezervācijas informācija

  Jūs varat pasūtīt savu kaķi vai suni uz klāja ar Stena Line prāmi ar AFerry. Vienkārši izvēlieties savu maršrutu un pēc tam izvēlieties numuru kaķiem vai suņiem, tu brauc ar.

  Jūsu mājdzīvnieks nav atļauta uz pasažieru klājiem vilcienā Dublinas/Dun-Laoghaire un Holyhead & Rosslare-Fishguard vai Belfast-Liverpūles maršrutā un jāpaliek savā transportlīdzeklī. Mazie suņi ir atļauta kuģa uz Belfāsta, Cairnryan maršrutā, ja tie ir nodrošināti uz laiku šķērsošanas pet ceļotājs lietā. Tomēr, tas ir pēc ieskatiem Stena Line personālu.

  kāju pasažieri var ienest nelielus mājdzīvniekus mājdzīvnieku ceļotāju gadījumā, bet tie tiks likts uz automobiļu klāja, lai, brauciena laikā, kas iepriekš maršrutiem, jo nav dzīvnieki ir atļauti pasažieru zonās uz kuģa .

  Uz Belfast Liverpool maršrutu mājdzīvniekiem nav atļauts kajītēs vai citās pasažieru zonās kuģa. Jums ir jārezervē suņa būda, kas ir pieejamas Promenade Deck un ļauj piekļūt jūsu mājdzīvnieku visā šķērsošanu. Lūdzu izdarīt, zvanot mūsu klientu apkalpošanas centru pirms rezervācijas. Izmantojiet detaļas kontaktu mums sekciju vietā, lai to izdarītu.

  Ņemiet vērā, ka jums ir nepieciešams lolojumdzīvnieka pase, lai ceļotu starp Apvienoto Karalisti un Īriju. Plašāku informāciju par mājdzīvnieku pasēm, lūdzu, izlasiet mūsu Pet Travel Guide .

  Stena Line prāmji ar AFerry

  Ja vēlaties ceļot luksusa un stilu uz galamērķi, tad jums vajadzētu meklēt ne tālāk kā Stena Line prāmjiem. Kā viens no vadošajiem prāmju līnijām pasaulē, jūs varat būt pārliecināti, ka jūs saņemsiet ātru un problēmu-free pieredzi borta saviem krāšņajiem prāmjiem.

  Kāpēc Stena Line?

  Daudzi cilvēki nāk pie mums uz Stena Line prāmjiem, kā mēs piedāvājam zemas cenas un fantastisku galamērķa reizes. Ja persona ceļo borta Stena Line prāmi viņi var doties uz AK, Holandē un Īrijā. Stena Line ir neticami populārs prāmju kompānija, jo tie ir paredzēti, lai sniegtu nepārspējamu viesmīlību, un to izsmalcinātu interjeru liks ceļotājs justies kā mājās.

  Stena Line prāmju galamērķi

  Vai jūs dodas uz Velsu, Īriju vai Holandē, jums jāpārliecinās, jums pienācis AFerry par Stena Line biļetes. Jūs varat rezervēt Stena Line prāmi uz Belfāstu, Liverpool, Dublinu, Dun Laoghaire, Fishguard, Harwich, Holyhead un daudz vairāk fantastisku galamērķiem. Vienkārši ieskatieties mūsu lielisko galamērķa grafiku zemāk par labākajiem laikiem un jaunākās Stena Line piedāvājumiem. Jums vajadzētu arī pārbaudīt mūsu Stena Line Skandināvija lapu prāmjiem uz šo brīnišķīgo Ziemeļu Eiropas reģionā.

  Affordable Stena Line piedāvā

  Ja jūs esat meklējot internetā par vislabāko Stena Line piedāvā tad tu būsi traks nav nākt šeit AFerry. Mēs piedāvājam konkurētspējīgu un pieejamu Stena Line prāmju biļetes, kas mūsu nozares konkurentiem būtu grūti konkurēt ar. Vai esat ceļojumā ar kājām vai ar automašīnu, mēs esam pārliecināti, ka jūs neatradīsiet labāku Stena Line piedāvā citur. Mēs piedāvājam virkni Stena Line krustojumu, lai jūs varētu ceļot laikā, kas ir piemērots Jums.

  Tātad, ja jūs vēlaties rezervēt Stena Line Ferries, tad jums vajadzētu pārliecinieties, ka jūs nākt šeit AFerry.

  Stena Line prāmji ar AFerry.lv

  Ja vēlaties ceļot luksusa un stilu uz galamērķi, tad jums vajadzētu meklēt ne tālāk kā Stena Line prāmjiem. Kā viens no vadošajiem prāmju līnijām pasaulē, jūs varat būt pārliecināti, ka jūs saņemsiet ātru un problēmu-free pieredzi borta saviem krāšņajiem prāmjiem.

  Kāpēc Stena Line?

  Daudzi cilvēki nāk pie mums uz Stena Line prāmjiem, kā mēs piedāvājam zemas cenas un fantastisku galamērķa reizes. Ja persona ceļo borta Stena Line prāmi viņi var doties uz AK, Holandē un Īrijā. Stena Line ir neticami populārs prāmju kompānija, jo tie ir paredzēti, lai sniegtu nepārspējamu viesmīlību, un to izsmalcinātu interjeru liks ceļotājs justies kā mājās.

  Stena Line prāmju galamērķi

  Vai jūs dodas uz Velsu, Īriju vai Holandē, jums jāpārliecinās, jums pienācis AFerry.lv par Stena Line biļetes. Jūs varat rezervēt Stena Line prāmi uz Belfāstu, Liverpool, Dublinu, Dun Laoghaire, Fishguard, Harwich, Holyhead un daudz vairāk fantastisku galamērķiem. Vienkārši ieskatieties mūsu lielisko galamērķa grafiku zemāk par labākajiem laikiem un jaunākās Stena Line piedāvājumiem. Jums vajadzētu arī pārbaudīt mūsu Stena Line Skandināvija lapu prāmjiem uz šo brīnišķīgo Ziemeļu Eiropas reģionā.

  Affordable Stena Line piedāvā

  Ja jūs esat meklējot internetā par vislabāko Stena Line piedāvā tad tu būsi traks nav nākt šeit AFerry.lv. Mēs piedāvājam konkurētspējīgu un pieejamu Stena Line prāmju biļetes, kas mūsu nozares konkurentiem būtu grūti konkurēt ar. Vai esat ceļojumā ar kājām vai ar automašīnu, mēs esam pārliecināti, ka jūs neatradīsiet labāku Stena Line piedāvā citur. Mēs piedāvājam virkni Stena Line krustojumu, lai jūs varētu ceļot laikā, kas ir piemērots Jums.

  Tātad, ja jūs vēlaties rezervēt Stena Line Ferries, tad jums vajadzētu pārliecinieties, ka jūs nākt šeit AFerry.co. uk.