Stena Line Scandinavia prāmji

Stena Line Scandinavia
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot šo lapu, lai rezervētu Stena Line prāmi uz Dānijā, Zviedrijā un Norvēģijā Skandināvijā, kā arī Polijā, Vācijā un Latvijā. Arī redzēt mūsu Stena Line Īrijas jūras un Holandē citiem maršrutiem.

Stena Line ir viens no vadošajiem prāmju kompānijām pasaulē, un jūs atradīsiet augstāko komforta līmeni un pakalpojumu uz kuģa. Mums vienmēr ir lētas cenas Stena Line prāmju un jaunākās īpašiem piedāvājumiem. Jūs varat pasūtīt Stena Line prāmji uz Oslo, Frederikshavn, Gēteborgas, Grenaa, Ķīlē, Gdiņā un vairāk. Attiecībā uz visiem maršrutiem, un, lai iegūtu jaunāko Stena Line Skandināvijas cenas un burāšanas laikiem skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laikiem.

Pārskats

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Stena Line Scandinavia Maršruti

      Uz kuģa Stena Line Scadinavia prāmji

      Stena Line ir moderna flote 33 prāmju apkalpo 29 porti visā Eiropā. Jūs atradīsiet visas kuģu ir labi aprīkoti ar ērtām kajītes, restorāniem un bāriem, plašas atpūtas telpas ar ērtām sēdvietām, bērnu izklaides vietās un daudz ko citu. Kuģi parasti piedāvā pašapkalpošanās un a la carte restorāni un ceļo Skandināvijā jums būs iespēja izmēģināt daudzas tradicionālās skandināvu ēdienus, kā arī labākais, starptautisko virtuvi var piedāvāt.


      Vai jums ceļot uz Stena Line Frederikshavn uz Oslo un Gēteborgas maršrutu, Stena Line Gēteborgas uz Kiel prāmi, Stena Line Grenaa uz Varberg līniju vai jebkādā citā veidā no šī vadošā prāmju kompānija, jums ir pienākums ir relaksējoša un ļoti patīkamu braucienu.