Stena Daea Line prāmji

Stena Daea Line
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Stena Daea Line prāmi pāri austrumu jūras Rim starp Krievijas un Dienvidkorejas. Stena Daea Line ir daļa no Stena Line, kas ir viens no pasaules vadošajiem prāmju uzņēmumu slavenu tautas prāmju maršrutiem visā Eiropā.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Stena Daea Line prāmji uz Sokcho, Zarubino un Vladivostokā. Visiem Stena Daea Line prāmju maršrutiem un jaunākajām cenām un burāšanas laikiem skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem NE VĒLĀK KĀ 2 stundas pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Stena Daea Line Maršruti

   Uz klāja Stena Daea Line prāmju

   Ir pārpilnība iekārtu uz klāja ar Stena Daea Line, kā jūs varētu gaidīt jebkuru Stena Line kuģi. Grab uzkost restorānā vai malkot kafiju kafejnīcā iestiprināties, kā jūs slīdēt pa Austrumu jūras Rim. Alkoholiskie dzērieni tiek pasniegti borta joslā, jo beznodokļu veikalu un izmantojot tirdzniecības automātu atrasti visā kuģa. Jūsu izklaidei atradīsiet karaoke telpa arcade un bērnu rotaļu istabu.


   About Stena Daea Line Ferries

   Stena Daea Line flote sastāv no viena kuģa; uz MV Zilā okeāna , kas var pārvadāt līdz 750 pasažieriem un ceļot ar ātrumu līdz 20 mezgliem.


   Video

   Stena Daea Line YouTube Video