Stavanger Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Stavanger Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Stavangerā ar AFerry. Prāmji uz Stavangerā, Norvēģijā, ir pieejami no Dānijas. Jūs varat veikt prāmi uz Stavangeru no Hirtshals.

Stavangera Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Stavangera ir vada Fjord Line. Kad jūs meklēt prāmi uz Stavangeru, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Bergen, Kristiansandā un Langesund, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Stavanger prāmji ar Fjord Line ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Stavangeru būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Stavanger Prāmji
  • Stavanger Prāmji
  • Stavanger Prāmji

Par Stavanger

Stavangera piedāvā aizraujošu kombināciju mūsdienu kosmopolītismu ar viduslaiku šarmu, piesaistot vadošos kruīza kuģu operatoriem. Apmeklētājiem mēdz iemīlēties ar Stavangerā, jo īpaši "Old Stavangera", ļoti skaista un dinamiskas pilsētas daļu. Tas atrodas netālu no Stavangeras prāmju ostas sastāv no maziem koka māju un bruģētas akmens celiņiem, kas ir pilnīgā pretstatā ar pilsētas starptautiskā un kosmopolītisku atmosfēru.

koka pilsēta, Stavanger arheoloģijas muzejs, kultūras nams un Rūgalanne teātris, Utstein klosteris baznīca, Canning muzejs, Norvēģijas poligrāfijas muzeju un slavenākajiem Kanceli rock (neparasta dabīgā akmens veidošanās), ir tikai dažas objektiem Stavanger. Stavangeras prāmju osta ir ērti atrodas centrā Stavangeras, ar bāriem un restorāniem pastaigas attālumā.

Prāmji uz un no Stavangeras

Fjord Line Jūs brauksiet uz MS Bergensfjord , kur jūs atradīsiet pilnu aprīkojumu un izmitināšanas . Uz kuģa, jūs atradīsiet arī bufetes restorāns ar karsto un auksto ēdienu, itāļu restaraunt kā arī kafejnīca, kurā pasniedz karstos un aukstos dzērienus un uzkodas.

Stavanger ostas iekārtām

Stavangera Ferry Port ir pakalpojumu klāstu kopā ar auto stāvvietām ārpus termināla.

Nokļūšana Stavanger ostu

Ar automašīnu

Ja ceļojat ar automašīnu, ir vērts atzīmēt, ka daudzi ceļazīmes maršrutā līdz fjorda Line termināls atsaukties uz Stavanger lidostu, "Sola", kas arī atrodas pa RV509 šosejas. Izpildiet šos zīmēm un pēc tam beidzot zīmes "DK Ferry Terminal" in Risavika/Tanange.

Ar vilcienu

Norvēģijas Valsts dzelzceļš darbojas vilcieni gar dienvidu piekrastē Norvēģijas visu ceļu uz Oslo. Nav vilcieni uz ziemeļiem. Dzelzceļa stacija atrodas pilsētas centrā.

Stavanger Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Fjord Line

Utenriksterminalen (Risavika Port), Kontinental Vien 31, N-4056 Tananger, Norway