Sāciet plānot rudens getaway

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Bērni ir devusies atpakaļ uz skolu, un laika veic pagrieziena par sliktāk, tāpēc ko labāku laiku rezervēt rudens getaway? Prāmju cenas ir ļoti labvēlīgi šajā gada laikā, un daudzi galamērķi ir īpaši aizraujoši rudens mēnešos, tāpēc tagad ir laiks sākt domāt par kļūst prom uz dažām dienām.

Top Rudens galamērķi

Belfast

Apmeklējot Belfast ar prāmju vienmēr ir laba iespēja, lai ātri pārtraukumu. Belfāsta ir intriģējošs pilsētas visa gada garumā, un varētu būt lieliska vieta, kur pavadīt dažas dienas šoruden. Tas ir viss, sākot no vēstures līdz kultūrai, izcilus restorānus bārus, padarot to piemērotu pāriem un vientuļiem ceļotājiem.

Viens no prēmijas apmeklējot Belfāsta ir tas, ka laika apstākļi nav nepieciešams būt labi, lai lielākā daļa no tā, kā daudzi top atrakcijas ir iekštelpās. Belfast Waterfront ir lieliska vieta, kur apstāties kādu vakara izklaides, kā tas ir rīko patīk Ed Byrne, Jools Holandē un Elvis Costello visā oktobrī.

Crown Bar tiek plaši uzskatīts par labāko pub Belfast ir piedāvāt ar viskiju tikai vienu no specialitātēm pieejamo augstas klases. Tik liels ir krogs, kas to pārvalda National Trust, dodot viesiem grezno apkārtni, lai vakariņot savu alu par salīgs rudens vakarā.

Daži no labākajiem muzejiem Belfast ietver patīk Olsteras muzejā, kas ir bez maksas visiem apmeklētājiem. Eksponāti tādi, par mākslu, dabas zinātnes un vēstures, tāpēc ir pārliecināts, ka, lai būtu kaut kas visām gaumēm, lai novērtē.

Prāmju piedāvājumus Belfast

Nokļūšana uz Belfāstu var būt vieglāk un lētāk nekā daudzi ceļotāji novērtēt, jo īpaši tāpēc, ka ir tik daudz piedāvājumu pieejama no AFerry brīdī. Stena Line piedāvā atdevi no Liverpool Belfast tuvākajos mēnešos no tikai £ 46 vienā virzienā vienu kāju pasažieru vairāk. Par diviem pasažieriem automašīnā, tarifi sākas no £ 182 katrā virzienā, kas palielina līdz £ 274 katrā virzienā četrus pasažieriem, kas ceļo ar automašīnu.

Ir vēl viens piedāvājums, kas darbojas tajā brīdī uz Stena Line pakalpojumiem starp Cairnyran un Belfast dodas uz konkrētiem datumiem oktobrī, kas varētu būt vērts meklē, ko ikvienam, kurš plāno pēdējais -minute pārtraukumu.

Le Havre

Skatoties tālāk, Francijas pilsēta Le Havre ir ideāla vieta rudens getaway. Īpaši piemērota pāriem, platība ir slavens ar savu izcilu arhitektūru un krasta līnijas, padarot to mīļākie ar tūristiem visā paaudzēm.

Viens no pilsētas labākajiem mīlēja atrakcijas ir Le Havre katedrāle, kas ir viens no dažas ēkas ir saglabājušies Otrā pasaules kara. Starp saviem iespaidīgākajiem iezīmes ir smalkas baznīcas ērģeles, kuras ir ziedojušas kardināla de Richelieu atpakaļ 1637

Musee Malraux vai Musee d'art moderne Andre Malraux -. Ir aizraujoši vieta, lai apmeklētu, ne mazāk ar savu plašo kolekciju franču impresionisma gleznas. Dibināta 1845, muzejs ir paplašināt kopš un saņēma lielu skaitu jaunu darbu 2009. Apmeklētāji var gaidīt, lai redzētu vienu no lielākajām kolekcijām darbiem, Eugene Boudin glabājas kādā valsts iestādē.

neviens ceļojums uz Franciju nebūtu pilnīga bez mēģina daži no valsts izcilu virtuvi, un par laimi Le Havre ir daudz ēdnīcās, kas piedāvā tieši to. Jean Luc Tartarin notiek augstu sakarā tās smalku ēdienu un vīnu, padarot to jāapmeklē vieta ikvienam virsraksta Le Havre.

Prāmju piedāvājumus Le Havre

LD Lines Prāmji ir dažas fantastisks piedāvājumus Le Havre tas rudens, kas liks rezervējot ceļojumu no-brainer. Atstājot no Portsmouth, ceļotāji var izmantot piecu dienu atgriešanās no tikai £ 46 vienā virzienā, kas ietver automašīnu, un līdz diviem cilvēkiem. Šī ir lieliska iespēja baudīt romantisku pārtraukumu Francijā pirms pirms Ziemassvētku skriešanās kicks.

Rosslare

Ja hitting atvērtu ceļu uz motocikla šoruden izklausās pievilcīgākas, tad Īrijas jūras ostu Rosslare varētu izrādīties tikai vieta, lai to izdarītu. Kad ierodas ostā, velosipēdistiem ir daudz lauku, lai izpētītu, un nemaz nerunājot par īru krogs vai divas pa ceļu. Rosslare bieži vien tiek uzskatīta kā vārteju, lai redzēt to, ko pārējā valsts var piedāvāt, un dara to uz diviem riteņiem ir tikpat labs veids, kā jebkurš.

prāmju piedāvājumus Rosslare

Ja ceļojums pāri Īrijas jūrā skaņas pievilcīgi šoruden, tad pastāv dažādi prāmju nodarbojas var izmantojuši. Īrijas Prāmji piedāvā īpašu likmi £ 51 vienā virzienā, lai braucējs un viņu motociklu ceļo starp Pembroke un Rosslare. Auto pasažieri var ceļot no 69 £ katrā virzienā vienai personai nedēļas vidus nakts aizbraukšana ar nosacījumu, ka rezervācijas tiek veiktas 21 dienas iepriekš.