Stari Grad Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Starigrad Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Starigrad ar AFerry. Prāmji uz Starigrad, Horvātijā, ir pieejami no Itālijas. Jūs varat veikt prāmi uz Starigrad no Ancona.

Starigrad Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Starigrad ir vada Jadrolinija. Kad jūs meklēt prāmi uz Starigrad, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Ancona, Bari un Bol, lai palīdzētu jums atrast labākos laikus un cenas, lai atbilstu jūsu plāniem.

Starigrad prāmji ar Jadrolinija ir pazīstami ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojums, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Starigrad būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Stari Grad Prāmji
  • Stari Grad Prāmji
  • Stari Grad Prāmji

Par Stari Grad

Stari Grad, vai Pharos, ir vecākā pilsēta Horvātijā, iepazīšanās no 384 Britu Kolumbijā, un var atrast ziemeļu daļā salas Hvar, par Horvātijas Dalmācijas piekrastē. Stari Grad ir skaista vieta apvieno lielisku pludmales ar kalnainā apvidū, padarot Stari Grad populāra vieta ar alpīnistu un pludmales entuziasti līdzīgi.

Stari Grad senās saknes ir atstājuši pilsētu ar bagātīgu vēstures un kultūras objektiem, kas visiem patiks; Jūs varat apmeklēt paliekas no romiešu un Early Christian periodā, piemēram, paliekām villa Rustica pie Pod Dolom un baptistery blakus viduslaiku baznīcas St Ivan. Vēl viena vieta, kur vērts apmeklēt ir stiprināts Dominikānas klosteris ar ir mājvieta lielisku kolekciju dokumenti, grāmatas, gleznas, akmens pieminekļi un fosilijas.

Stari Grad, kas burtiski nozīmē `vecpilsētu", ir daudz ko piedāvāt apmeklētājs, no restorāniem, kas piedāvā vietējos ēdienus, ar sportu, piemēram, teniss, pludmales volejbols, mini golfs un ūdens sporta veidiem. Stari Grad ir arī bieži kultūras šovus un pasākumus.

Prāmji uz un no Stari Grad

SNAV ir jaunākais un ātrākais flotes Vidusjūrā veido galvenokārt ar zemūdens spārniem un katamarāni. SNAV prāmji spēj sasniegt ātrumu līdz pat 38 mezgliem.

Visi SNAV katamarāniem un zemūdens spārniem ir kafejnīcas un uzkodu bāri uz kuģa.

SNAV piedāvā izdevīgus piedāvājumus un akcijas par Stari Grad prāmja braucienu, un jūs varat izmantot šos rezervējiet vienkārši un droši ar AFerry.

Stari Grad ostu iekārtām

Stari Grad Ferry Port piedāvā pakalpojumu klāstu un iespējas.

Nokļūšana Stari Grad

Stari Grad Prāmju osta atrodas uz rietumiem no pilsētas, un var piekļūt ar autotransportu.

Starigrad Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Jadrolinija

116 Stari Grad, 21460, Croatia

SNAV

116 Stari Grad, 21460, Croatia