Santa Cruz de Tenerife prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Santa Cruz de Tenerife Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Santa Cruz de Tenerife ar AFerry. Prāmji uz Santa Cruz de Tenerife, Tenerife, ir pieejami no Gran Canaria, Lanzarote, Spānijā un Kanāriju salās. Jūs varat veikt prāmi uz Santa Cruz de Tenerife no Agaete, Arrecife, Cádiz, Huelva, Las Palmas de Gran Canaria, Morro Jable, Puerto del Rosario un Santa Cruz de la Palma.

Santa Cruz de Tenerife Prāmju kompānijas

Prāmji uz un no Santa Cruz de Tenerife ir vada Fred Olsen, Naviera Armas un Transmediterranea. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Santa Cruz de Tenerife, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Santa Cruz de Tenerife, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Los Cristianos, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Santa Cruz de Tenerife prāmju ar Fred Olsen, Naviera Armas Transmediterranea ir zināms to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Santa Cruz de Tenerife būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Huelva - Santa Cruz de Tenerife
(Fred Olsen)
689 €
  • Rezervēts: Pr, 12.10.2020.
  • Ceļojiet: Ot, 3.11.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 4
  • Santa Cruz de Tenerife prāmji
  • Santa Cruz de Tenerife prāmji
  • Santa Cruz de Tenerife prāmji

Par Santa Cruz de Tenerife

Santa Cruz de Tenerife ir galvenais pilsētas Tenerife un kopā ar Las Palmas de Gran Canaria, ir galvaspilsēta autonomās kopienas Kanāriju salām. Santa Cruz de Tenerife pilsētā ir daudz apmeklētājs baudīt, no muzejiem, piemēram, Dabas vēstures muzejā līdz skaistām pludmalēm, piemēram, Las Teresitas.

Santa Cruz de Tenerife arī gūst labumu no tirdzniecības vietās ar plašām iepirkšanās iespējas, un aktīvu naktsdzīvi restorāniem, bāriem un naktsklubiem. Katru gadu pilsēta ir uzņēmēja salas populārajā Carnival.

Santa Cruz de Tenerife aizmirst ar Macizo de Anaga kalnu grēdu, kas iet caur Tenerifes ziemeļu daļā; Šī apdullināšanu maisījums piekrastes un kalnu reljefu piesaista tūristus gadu pēc gada šo skaisto salu.

Prāmji uz un no Santa Cruz de Tenerife

Naviera Armas ir moderna flote kuģi ar plašu bāriem un restorāniem. Jebkurš ceļojums ar Naviera Armas neizbēgami ir ērti un relaksējoša pieredzi.

Transmediterranea atjaunojām vienu no saviem vecajiem ceļiem no Santa Cruz de Tenerife Puerto Rosario. Prāmji no Santa Cruz de Tenerife Puerto Rosario tiks palaist katru nedēļu.

Santa Cruz de Tenerife ostas

Santa Cruz de Tenerife osta atrodas uz dienvidiem no galvenās pilsētas Santa Cruz de Tenerife, un ir aizņemts osta apkalpo Kanāriju salu Tenerifi. Osta atrodas netālu no pilsētas daudzajiem objektiem un ērtības; platība ap ostu paveras skaists ēkas, modernisma arhitektūru, platas alejas un eksotisku ainavu. Prāmji no Santa Cruz de Tenerife doties uz citām Kanāriju salām un kontinentālo Spāniju.

Santa Cruz de Tenerife ostas iekārtām

Santa Cruz de Tenerife Ferry Port piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu un iespējas.

Darba Santa Cruz de Tenerife

Santa Cruz de Tenerife ir labi savienota ar pārējo salu, ko salas visaptverošā ceļu tīklā, un to var viegli piekļūt, izmantojot TF1 un TF5 ceļi, kas darbojas gar salas austrumu un rietumu krastu.

Santa Cruz de Tenerife Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Naviera Armas

Est. Maritima. Muelle de Ribera, C.P. 38001, Canary Islands

Trasmediterranea

Est. Marítima. Muelle de Ribera, C.P. 38001, Canary Islands