Santa Cruz de La Palma prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Santa Cruz de la Palma ar AFerry. Jūs varat izmantot Santa Cruz de la Palma veikt prāmjus ap Kanāriju salām, kā arī uz Gomera, Lanzarote, Spānija un Tenerife. Vietējie pakalpojumi Kanāriju salās ir pieejami no Santa Cruz de la Palma uz Las Palmas de Gran Canaria, bet prāmji attālumā no Kanāriju salām bura Arrecife, Cádiz, Los Cristianos, San Sebastien de La Gomera un Santa Cruz de Tenerife.

Santa Cruz de la Palma Prāmju kompānijas

Prāmji uz un no Santa Cruz de la Palma ir vada Fred Olsen, Naviera Armas un Transmediterranea. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Santa Cruz de la Palma, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Santa Cruz de la Palma, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Santa Cruz de la Palma prāmjus ar Fred Olsen, Naviera Armas un Transmediterranea ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Santa Cruz de la Palma būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Santa Cruz de La Palma prāmji
  • Santa Cruz de La Palma prāmji
  • Santa Cruz de La Palma prāmji

Par Santa Cruz de la Palma

Santa Cruz de La Palma ir kapitāla Kanāriju salas La Palma, un ir mājvieta aptuveni 18000 iedzīvotāju. Pilsēta tika dibināta 1493. un šodien ir aizņemts un populārs tūrisma galamērķis. Santa Cruz de la Palma, ar savu raksturīgo strauji slīpu ielejās, ir dzīva gaisotni. Aiz pilsētas Santa Cruz de la Palma ir varens vulkāna krāteris.

Santa Cruz de La Palma ir dzīva pilsēta ar klasisku šarmu, un ir daudzas ēkas, kultūras un vēsturisko nozīmi, piemēram, El Salvador baznīcu un rātsnama. Galvenais pilsētas laukums, Plaza de España, ir mājvieta daudzām smalkas piemēriem renesanses arhitektūru un apdullināšanas Iglesia del Salvador (baznīcas no glābēja).

Ir daudz ko redzēt un darīt, Santa Cruz de La Palma, apmeklēt Jūras kara flotes muzejs un 17.gadsimta Santa Catalina forts, lai staigā Baranko de las Nieves gravu. Ja jūs apmeklējat augusta sākumā jums var būt paveicies noķert slaveno Fiesta de Nuestra Señora de las Nieves, svētku dienā Dievmātes no sniegos.

La Palma labumu no siltajās, un sastāv no skaistas pludmales un apdullināšanu dekorācijas no kalnainā reljefu auglīgajām ielejām.

Prāmji uz un no Santa Cruz de la Palma

Fred Olsen Express ir flotes prāmjiem, kas sastāv tikai no ultra-mūsdienu strauji prāmju nozīmē jums sasniegt savu galamērķi ieraksta laiks. Visi viņu prāmji aprīkoti bārs un kafejnīca, bērnu rotaļu laukums, kā arī satelīta televīziju. Fred Olsen ir zināms, kas piedāvā augstākā līmeņa komfortu un servisu.

Naviera Armas ir moderna flote kuģi ar plašu bāriem un restorāniem. Jebkurš ceļojums ar Naviera Armas neizbēgami ir ērti un relaksējoša pieredzi.

Transmediterranea flote ir moderns un ātrs, un tie ir izstrādāti tā, lai pasažieris atrod ceļu daļa viņa/viņas brīvdienu. Borta ir baseini, plašas un greznas mājiņas, bāri, restorāni, kinoteātri, diskotēka, gaisa kondicionēšanas un plaša garāža, lai jūs varētu veikt savu automašīnu.

Santa Cruz de la Palma osta

Santa Cruz de La Palma osta atrodas nomalē salas galvaspilsētu, un ir viegli pieejama ar ceļu. Jūs varat saņemt prāmjiem no Santa Cruz de La Palma uz citām Kanāriju salām Gomeras un Tenerifes un uz Kadisas kontinentālajā Spānijā. Visi prāmji no salas var rezervēt ātri un viegli internetā šeit AFerry.

Santa Cruz de La Palma ostu iekārtām

Santa Cruz de La Palma prāmju osta ir plašas iespējas un pakalpojumus.

Darba Santa Cruz de La Palma

Santa Cruz de La Palma osta atrodas uz dienvidiem no galvaspilsētas, un tas ir viegli pieejams pa ceļu.

Santa Cruz de la Palma Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Fred Olsen

Terminal Marítima, 38700 Santa Cruz de La Palma., Canary Islands (La Palma)

Naviera Armas

Estación Marítima local 3, 38700 - Santa Cruz de La Palma, Canary Islands (La Palma)

Trasmediterranea

A. Pérez de Brito, 2, C.P. 38700, Canary Islands