Sanktpēterburga Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Sanktpēterburga vēsturiski ir bijis Krievijas logu uz Rietumiem. Šodien, prāmji no Sanktpēterburgas doties uz Helsinkiem Somijā un Stokholmu Zviedrijā. Zemāk jūs varat redzēt informāciju izlidošanas un izlasi mūsu labākās cenas.

Īpašie piedāvājumi

  • Sanktpēterburga Prāmji
  • Sanktpēterburga Prāmji
  • Sanktpēterburga Prāmji

Prāmji uz un no Sanktpēterburgas

Princess Maria , flagmanis St Peter Line a, ir moderni, ērti kuģis, kas lepojas ar pilnu kosmiskajos pakalpojumus, ieskaitot kazino, uztveršanas zonā, klāstu restorāniem borta un bāri un pirts. Ir arī liels beznodokļu veikals. Ir bieži īpašos notikumus uz kuģa, lai sniegtu pievienoto uztraukums krustojuma. Kabīnes nāk diapazonā stilu un izmēru.

Par Sanktpēterburgā

Īsi sakot, tas ir pilsēta ar pulsu, dinamiskas vēsturi un neatņemamu nākotni mūsdienu Krievijā. Ļoti atšķirīgs raksturs no Maskavas, pilsēta ir pazīstama ar to mūsdienīgu, progresīvu un vēss, kas atspoguļo lielu iepirkšanās un naktsdzīve, lai papildinātu plašu vēsturiskas vietas. Šodien, tas padara lielisku ieejas portu vērā izpētot Krieviju tālāk, ar St Peter Line piedāvā atiet St Peter Line no Helsinkiem Somijā.

Pateicoties Pētera aizraušanās ar laivu un buru, pilsēta ir lieliski kalpoja par prāmju pakalpojumiem, un nesen vīzu regulēšanas relaksācija ir padarījuši to vēl pievilcīgāku tūristiem. Vienā vietā noteikti ir vērts redzēt ir Ziemas pils - leģenda vēsta, ka Krievijas pilsoņi, ejot garām priekšā Ziemas pils valdīšanas Pētera Lielā laikā bija pastāvīgi draud velk no ielas, lai būtu temati entuziasma lai gan nedaudz vairāk pārliecināti cara amatieru zobārstniecības eksperimentiem. Apmeklētāji kapitāls tiks atbrīvots, lai atklātu, ka tas vairs nav bīstami tie saskaras.

Vīzu prasības

Apmeklētājiem no ES, jāņem vērā, ka Krievijas vīzu noteikumi ir ļoti stingri, un var būt sarežģīta. Nesen izmaiņas likumā ļāva apmeklētājiem uzturēties Krievijā līdz 72 stundām bez vīzas, ja tie ierodas un atstāj ar prāmi un izmantot St Peter Line apstiprinājusi Tour Bus. Tiem, kas vēlas palikt ilgāk, Vīzu būs nepieciešama. Krievijas vīzas nepieciešams ielūgums no iedzīvotāja Krievijā, pirms tās var apstrādāt - lielākā daļa viesnīcas būs priecīgi sniegt šo informāciju.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja jūs ievadāt Krieviju par vīzu, jums būs nepieciešama arī, lai nodrošinātu pierādījumu apdrošināšanai - lielākā daļa ceļojumu apdrošināšanas kompānijas spēj piegādāt attiecīgo dokumentu. Ja vispār rodas šaubas, lūdzu, sazinieties ar pirms rezervāciju ar Ārlietu ministriju - kļūdas var būt ļoti dārgi, un var izraisīt cietumsodu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu pases un apdrošināšanas datus, ir jāveic uz jūsu personai visu laiku, kamēr Krievijā un to var pārbaudīt jebkurā laikā loceklis Valsts Drošības policijas.

Transporta

Labākais veids, kā iegūt ap Sanktpēterburgā un ostai, ir ar sabiedrisko transportu. Metro ir īpaši laba cenas attiecība, ar vilcienu uz jebkur sistēmā pagaidām ne vairāk kā pāris rubļu. Taksometri ir arī kopīgs veids, kā iegūt ap pilsētu; tomēr pārliecinieties pieturēties pie marķētas oficiālajiem taksometriem, lai izvairītos no jebkura no scammed.