St Peter Line prāmji

St Peter Line
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt St Peter Line prāmi uz Somiju, Krievijas, Zviedrijas un Igaunijas. St Peter Line ļauj ceļot ar komfortu, vienlaikus saglabājot jūs izklaidēs ar daudzām borta iekārtām. Visiem St Peter Line maršrutos, un, lai redzētu jaunākās cenas un burāšanas reizes skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu St Peter Line grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visos termināļos tiek slēgta vienu (1) stundu pirms plānotās izbraukšanas. Reģistrējoties pēc šī laika, var tikt atteikta uzkāpšana uz kuģa.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

St Peter Line Maršruti

   Uz klāja St Peter Line prāmji

   Princess Maria , flagmanis St Peter Line, ir moderni, ērti kuģis, kas lepojas ar pilnu uz klāja pakalpojumiem, tostarp kazino, uzņemšanas zonā, klāstu uz kuģa restorānos un bāros un saunu. Ir arī liels beznodokļu veikals. Ir bieži īpašos notikumus uz kuģa, lai sniegtu pievienoto uztraukums krustojuma. Kabīnes nāk diapazonā stilu un izmēru.


   Vai jūs izmantojat St Peter Line Helsinki Sanktpēterburgas prāmi, tad Sv.Pētera Line Sanktpēterburga Helsinki prāmja pakalpojumu, St Peter Line Stokholma Sanktpēterburga maršruts, vai jebkurš cits maršruts no šīs slavenās prāmju kompānijas , jums ir pienākums būt relaksējošu un patīkamu braucienu.

   Video

   St Peter Line YouTube Video