St Mary prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Ar platību 2,5 kvadrātjūdzes, St Mary 's ir lielākais no 5 apdzīvotajām salām Sili salas arhipelāgā, 28 jūdzes uz rietumiem no Kornvolas. Salīdziniet un atrast lētāko prāmju šķērsošanas pieejami no St Mary 's ar rezervācijas formu pie šīs lapas augšpusē. Sili salas darbojas prāmi uz St Mary 's, atrast zem visus St Mary prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

  • St Mary prāmji
  • St Mary prāmji
  • St Mary prāmji

Prāmji uz un no St Mary 's

Sili salas darbojas prāmi uz St Mary 's no Penzance Cornwall. Pārceltuves ilgst aptuveni 2 stundas un 45 minūtes, un uz kuģa Scillonian III atradīsiet atpūtas zonas un divas kafejnīcas.

Par Māras

Jūs nevarat palaist garām Telegraph tornis, celta 1803. gadā aizstāvēšanai salas un no kurām, 95 gadus vēlāk, Guglielmo Marconi, izgudrotājam radio, saņēma radio signālus no attāluma 30 jūdzes, pagrieziena laikā. Vēlāk tornis tika izmantots, lai pārraidītu Radio Sili salās.

Visā tās vēstures salā bija stratēģiska vieta britu Crown. Tā rezultātā daži objektus, ka jūs varat doties, ir Harija Sienas, kas ir paliekas artilērijas pils, 8-point-zvaigžņu formas nocietinājums garnizona un Star pilī netālu no piestātnes, kas tika uzcelta 1593. baidoties jaunu uzbrukumu ar Spānijas Karaliste, Peninnis Head bākas un memoriāls pie Porthellick Cove, kas iezīmē vietu, kur ķermenis Admiral Shovell tika atrasts pēc vienu no sliktākajiem jūras katastrofām britu vēsturi 1707.

Rezervējiet prāmi uz Sili salas no Kornvolas vienkārši un droši ar AFerry.

St Mary ostu iekārtas

Dock iespējas ir diezgan pamata, bet to, kas atrodas ciematā Hugh Town jums būs viegli piekļūt kaut ko jūs varētu nepieciešams.

Darba līdz St Mary 's

Pasažieru tikai prāmju "Scillonian III" no Penzance dokiem katru dienu (no Lieldienām līdz novembrim), pie piestātnes St Mary' s, kas atrodas dienvidrietumiem no salas, un kas pieder hercogistes Kornvolas, kas pārvalda to privāti.

St Mary 's Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Isles of Scilly Travel

The Quay, St Mary's, Isles of Scilly, TR21 0HU, England