St Margarets Hope prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

St Margarets Hope Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz St Margarets Hope ar AFerry. Prāmji uz St Margarets Hope, kas Orkneju ir pieejami no Skotijas. Jūs varat veikt prāmi uz St Margarets Hope no žaunām Bay.

St Margarets Hope prāmju kompānijām

Prāmji uz un no St Margarets Hope darbina ar Pentland Ferries. Kad jūs meklēt prāmi uz St Margarets Hope, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, STROMNESS, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

St Margarets Hope prāmji ar Pentland Ferries ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu , un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana St Margarets Hope būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • St Margarets Hope prāmji
  • St Margarets Hope prāmji
  • St Margarets Hope prāmji

Par St Margaretas Cerības

St Margaretas Cerības, kas pazīstams arī kā The Hope, ir ciemats Orkneju salām, kas atrodas pie Skotijas ziemeļaustrumu piekrastē. Vārds Cerība nāk no skandināvu vārda "hjop", kas nozīmē līci. Sv Margaretas Hope ir vairāki veikali un restorāni, un tā ir slavena ar savu ikgadējo Zēnu aršanas Match, festivālā, kur jauni puiši arklu smiltis smiltis ar Wright, savukārt meitenes valkā tradicionālos tērpus.

Ja jūs nozvejas St Margaret Hope prāmi, neaizmirstiet apmeklēt Smiddy muzeju, ar daudz veco kalēju rīkus, lai izmēģinātu un daudz vecās fotogrāfijas.

Prāmji uz un no St Margarets Hope

Pentland Ferries sniedz jums unikālu iespēju redzēt plašu savvaļas dzīvniekiem, piemēram, roņiem, puffins zobenvaļiem un jūras putni, bet borta visi kopā šķērsošanas pateicoties saviem panorāmas atpūtas un sundecks.

Pentland prāmji "jaunākais kuģis Pentalina ir ātrs katamarānu un samazina šķērsošanas laiku, vēl 15 minūtes, padarot kopējo šķērsošanas laiku, tikai 45 minūtes.

Pentland Ferries piedāvā izdevīgus piedāvājumus un akcijas uz St Margarets Hope prāmjiem, un jūs varat izmantot šos rezervējiet vienkārši un droši ar AFerry.

St Margarets Hope ostu iekārtām

ir vairāki veikali pastaigas attālumā no Sv Margaretas Hope prāmju ostas. Autostāvvieta ir ierobežots ostā, bet ir vairākas vietas, kur jūs varat novietot savu auto uz īsu laiku.

prāmji pie St Margaret Hope prāmju osta ir pieejami personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām, ar iekāpšanas palīdzību pieejama no draudzīgā Pentland Ferries darbiniekiem. Pentland Ferries piedāvā borta iespējas, tostarp ērtu kafejnīcai un patīkamu ārējā klāja zona.

Šeit varat atrast St Magarets prāmju laikus, kā arī mūsu labākos piedāvājumus.

St Margarets Hope Karte

Skatīt karti

Ostu adreses