Prāmis St Malo

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

St Malo Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Senmalo ar AFerry. Prāmji uz St Malo, Francijā, ir pieejami no Anglijas un Normandijas salām. Jūs varat veikt prāmi uz St Malo no Guernsey, Jersey un Portsmouth.

St Malo Prāmju kompānijas

Prāmji uz un no Senmalo darbina ar Brittany Ferries un Condor Ferries. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Senmalo, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz St Malo, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Carteret, Dielette un Granville, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

St Malo prāmji ar Brittany Ferries un Condor Ferries ir zināms par viņu komforts un augsts servisa līmenis, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana St Malo būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Prāmis St Malo
  • Prāmis St Malo
  • Prāmis St Malo

Par Senmalo

St Malo prāmju osta atrodas Bretaņas ziemeļrietumos Francijas uz Lamanšam. Tā ir skaista pilsēta dibināta 6.gadsimtā līdz Velsas mūki, sirds veco sienu pilsēta, kas pazīstams arī kā Intra-Muros, ir kā viduslaiku labirints piepildīta ar maziem veikaliem un restorāniem. Citas atrakcijas ietver seno citadeli, Katedrāle St Vincent, kas celta 12. gadsimtā, Château St Malo kas arī pieder Musée de l'Histoire, Grand Aquarium, vaļņu un daudz vairāk.

Prāmji uz un no Senmalo

Jaunākās reģistrēšanās laiks St Malo Ferries parasti 60 minūtes pirms izlidošanas uz transportlīdzekļiem, un 40 minūtes pirms izlidošanas uz kājāmgājējiem, bet pārliecinieties, lai pārbaudītu ar operators pirms izbraukšanas.

Bretaņa Prāmji darboties MV Bretagne prāmi uz St Malo Portsmouth maršrutā ar lielu borta iekārtām, tostarp kino, sauļošanās terase, spēļu istaba, tualetes , restorāni un bāri.

Condor Prāmji darbojas ātri amatu šajā maršrutā ar dažiem no smalkas borta iekārtām.

Brittany Ferries un Condor Ferries piedāvā izdevīgus piedāvājumus un akcijas par Senmalo prāmjiem, un jūs varat izmantot šo rezervējiet vienkārši un droši ar AFerry.

St Malo ostu iekārtām

St Malo prāmju ostas iekārtas ietver kreisi bagāžas, dušas , tualetes, labierīcības invalīdiem un kafejnīca. Īstermiņa un ilgtermiņa autostāvvietas ir pieejamas blakus St Malo Prāmju terminālī.

Getting St Malo

St Malo Prāmju osta var sasniegt, izmantojot N137, kas ir bezmaksas tālruņa brauktuves, kas ir saistīta ar pārējo Franciju. Pēc tam, kad uz N137 sekojiet norādēm St Malo Prāmju terminālī.

Autobusa pietura atrodas apmēram 3 minūšu gājiena attālumā no Senmalo prāmju terminālis, blakus peldbaseinam.

Ir dzelzceļa stacija, kas atrodas St Malo in the Square Jean Coquelin. Tas ir visvieglāk noķert taksometru uz un no dzelzceļa stacijas.

Šeit varat atrast Senmalo prāmju laikus, kā arī mūsu labākos piedāvājumus.

St Malo Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Brittany Ferries

Gare Maritime du Naye, 35400 St Malo, France

Condor Ferries

Gare Maritime du Naye, 35400 St Malo, France

Compagnies Corsair

Gare maritime de la Bourse, St Malo, 35400 St Malo, France