Spodsbjerg Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Galvenais Spodsbjergai prāmju osta piedāvā ikdienas savienojumus ar darvu uz Lolland ar Langelandstrafikken. Prāmji no Spodsbjergai buru darvas salā Lolland ar LangelandsFærgen. Izmantojot vienkāršu rezervācijas veidlapu no AFerry, jūs varat atrast vislabāko prāmi jums.

Šeit varat atrast Spodsbjergai prāmju laikus, kā arī mūsu labākos piedāvājumus.

Īpašie piedāvājumi

  • Spodsbjerg Prāmji
  • Spodsbjerg Prāmji
  • Spodsbjerg Prāmji

Prāmji uz un no Spodsbjergai

LangelandsFærgen šobrīd darbojas divus kuģus starp ostām Spodsbjergai un darvu, uz M/V friga Sydfyen , kas tika uzbūvēta Svendborg Skibsværft kuģu būvētavas 1984. gadā, un M/V Odin Sydfyen , kas tika uzcelta tajā pašā kuģu būvētavas divus gadus agrāk. Abi kuģi iepriekš darbojās ar Scandlines.

LangelandsFærgen piedāvā izdevīgus piedāvājumus un akcijas par Spodsbjergai prāmja braucienu, un jūs varat izmantot šos rezervējiet vienkārši un droši ar AFerry.

Par Spodsbjerg

Spodsbjergai ir tradicionāls zvejas pilsēta atrodas uz austrumu krastu Langeland, Dānija, tikai 9 km no Rudkēbinga, par "kapitāla" ir Langeland. Pilsēta sastāv no mazu zvejas ostas, jahtu un, protams, ostas. Ir viesnīca pilsētā, ja tu domā paliekot un ir kafejnīca netālu no ostas.

Langeland pati par sevi ir skaista un zaļa un slavens ar saviem savvaļas Eksmūras poniji. Sala ir pazīstama kā tūrisma vietas, jo īpaši vasarā, un tā ir lieliska vieta pastaigām un ilgi velosipēdu braucieni. Maz pilsētas dotted ap salu show gadījumā tradicionālā burvīgs dāņu arhitektūras. No Rudkēbinga galvaspilsēta ir dzimtene no slavenā fiziķa un ķīmiķa Hans Christian Ērsteda.

Spodsbjerg Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

LangelandsFærgen

Spodsbjergvej 351, Spodsbjerg, 5900 Rudkobing, Denmark

Scandlines

Spodsbjergvej 351, Spodsbjerg, 5900 Rudkobing, Denmark