Spirit of Tasmānija Ferries

Spirit Tasmanijas
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Garu Tasmania prāmju starp Melburnu un Devonport. Spirit Tasmānijas ir pārpilnība iespējas, lai saglabātu jums aizņemts savā ceļojumā, kas visi ir sīki zemāk. AFerry vienmēr lētas cenas Garu Tasmānija Ferries un jaunākās īpašajiem piedāvājumiem.

skatīt zemāk jaunāko Garu Tasmania Ferries cenu un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu gars Tasmania prāmji grafika.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 45 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Spirit Tasmanijas Maršruti

   Borta Spirit of Tasmania Ferries

   Spirit Tasmanijas es un Spirit of Tasmania II , tika uzcelta 1998.gadā un ceļot lielu ātrumu 27 mezglus, kas atbilst 50 kilometriem stundā.

   Uz kuģa var atrast izvēli bāriem un restorāniem, kur var atpūsties un baudīt skatu un veikt iespēja, lai uzpildītu degvielu sevi par savu galamērķi. Izklaidei, kāpēc nepamēģināt borta kino vai spēļu atpūtas?

   Jūs varat arī sagatavot sevi par nākamo soli jūsu ceļojums, apmeklējot tūrisma informācijas centrs, un paķert visu, kas jums ir aizmirsuši pack no dāvana veikals.

   Ja ceļojat pa nakti, tad Spirit Tasmanijas ir daudzas iespējas izmitināšanu. Ja Jums ir par budžetu pusguļus sēdeklis var būt iespēja noķert kādu atpūsties, vai arī, ja jums ir daļa no grupas, kas atrodas viena kabīne var būt laba ideja. Ja vēlaties garantētu komfortu, tad izskatās ne tālāk par Deluxe Cabin, kas piedāvā visas mūsdienu ērtības un ka mazliet vairāk vietas.

   Video

   Spirit Tasmanijas YouTube Video