Spetses Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Spetses Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Spetses ar AFerry. Jūs varat izmantot Spetses ņemt prāmjus ap Saronika salām, kā arī uz Grieķiju. Vietējie pakalpojumi Saronika salās ir pieejami Spetses līdz Hidra un Poros bet prāmji prom no Saronika Islands buru Piraeus.

Spetses prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Spetses darbina ko Hellenic Seaways. Kad jūs meklēt prāmi uz Spetses, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Spetses prāmji ar Hellenic Seaways ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Spetses būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Spetses Prāmji
  • Spetses Prāmji
  • Spetses Prāmji

Par Spetses

Spetses ir pārtikusi sala Atikā, Grieķijā, dažkārt uzskatīts par vienu no Saronika salām. Tā atrodas tuvu Atēnās padarītu šo zaļo salu lielisks sākumpunkts brīnišķīgu brīvdienas dienvidu Grieķijā.

Tās vēsture ir ļoti dinamiskas, ar salu vispirms tiek aizņem mezolīta laikmeta laikā ap 8000 BC, un tā nosaukums mainās gadu gaitā. In 1900 sala tika uzskatīta par vietu, lai būtu augstas sabiedrību, honorāru un bagāts pārsvarā uzturas Poseidonion Grand Hotel. 1960 un 70, salu piesaistīja bagāti Grieķijas atpūtniekus galvenokārt no Althens pieder villas vai dzīvo uz lielo jahtu ostā. In 1980, kompleksām brīvdienām veikti Spetses populārs zemu izmaksu galamērķis ziemeļu eiropiešiem, especailly Lielbritānijas. Kompleksām brīvdienām samazinājās, un apstājās 1990.gadu.

Mūsdienās Spetses ir vieta turīgie grieķi berzēt pleciem un ostu superyachts Bobs uz augšu un uz leju, blakus tradicionālajiem koka zvejas laivām. Spetses Port ir laba prāmju saites uz Ermioni, Hydra, Piraeus, Poros un Porto Heli.

Prāmji uz un no Spetses

Hellenic Seaways ir viens no lielākajiem grieķu prāmju uzņēmumiem. Kā arī tradicionālo prāmju kompānija darbojas arī katamarānu tipa kuģus un ātri prāmjiem, kas var būt līdz pat 50% ātrāk nekā parastās prāmjiem. Viņu prāmjiem ir moderni un piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja.

Lai ko maršruta esat lietojis vai no Spetses, esat pārliecināts, lai būtu brīnišķīgi ceļojums ar šo slaveno grieķu prāmju kompānija.

Spetses Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Hellenic Seaways

Spetses Ferry Port, Spetses Island, Saronic Islands, Greece