Split Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

sadalīt Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi sadalīt ar AFerry. Prāmji uz Split, Horvātijā, ir pieejami no Itālijas. Jūs varat veikt prāmi sadalīt no Ancona.

Split Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Split ir vada Jadrolinija un SNAV. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Splitas, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Split, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Ancona, Bol un Dubrovnik, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Split prāmjiem ar Jadrolinija un SNAV ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Split būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Split Prāmji
  • Split Prāmji
  • Split Prāmji

Par Split

Split, vai Spalato itāļu, ir lielākais un svarīgākais pilsēta Dalmatia un otrā lielākā pilsēta Horvātijā. Split atrodas uz mazas pussalas austrumu krastā Adrijas jūru. Split ir pazīstams arī kā viens no centriem Horvātijas kultūru. Split labumu no siltā, Vidusjūras klimats un ir viena no saulainākajām vietām Eiropā, kas piesaista daudzus apmeklētājus un padarīt pilsētu populārs tūrisma galamērķis.

Splita ir viena no vecākajām pilsētām jomā, iepazīšanās atpakaļ vairāk nekā 1700 gadiem, un ir daudzas vēsturiskas vietas. Vecpilsēta Splitas aizsākās viduslaikos, un ir mājvieta daudzām Split objektiem, piemēram, Diokletiāna pils. Vēsturiskais centrs Splita ir minēta kā viena no UNESCO Pasaules mantojuma.

Ir daudz interesantu muzejiem Split, tostarp muzeja Horvātijas arheoloģisko pieminekļu, Etnogrāfijas muzejs, muzejs Dabaszinātņu un muzeja jūrniecības vēstures. Split ir arī mājvieta daudzām mākslas galerijām, piemēram, Mestroviča galerijā. Tāpat ir vērts apmeklēt ir Marjan meža parks, kas ietver skaistu parkland, gleznaino ceļus, spēļu laukumi un Split zoodārzs.

Prāmji uz un no Split

vēlākais reģistrācijas laiki Split prāmju var atrast rezervācijas apstiprinājumā, bet, lūdzu, pārliecinieties, lai pārbaudītu jaunāko reģistrēšanās laikā ar operatoru pirms burāšanu.

borta iekārtām uz Blue Line prāmji ietver à la carte restorānu, pašapkalpošanās restorāns, kazino, atpūtas bārs, bērnu rotaļu istaba, beznodokļu veikalus, vadītāja atpūtas uzņemšanas atpūtas kapela un atklātā klāja bārs. Blue Line flote ir virkni apmešanās iespējas, piemēram, kajītes un aviosabiedrībai stila sēdekļiem.

SNAV ir jaunākais un ātrākais flote Vidusjūrā sastāv galvenokārt no zemūdens spārniem un katamarāni. SNAV prāmji spēj sasniegt ātrumu līdz 38 mezgliem. Visi SNAV katamarāniem un zemūdens spārniem ir kafejnīcas un uzkodu bāri uz kuģa.

SNAV un Blue Line prāmji piedāvā izdevīgus piedāvājumus un veicināšanas pasākumus Split prāmjiem, un jūs varat izmantot šos rezervējiet vienkārši un droši ar AFerry .

Split ostu iekārtām

Split prāmju osta ir pakalpojumu klāstu un iespējas pasažieriem. Tā atrodas tuvu centram, pilsētas arī ļauj pasažieriem viegli piekļūt vietējām iespējām.

Nokļūšana Split

Split prāmju osta ir viegli pieejama no pilsētas pa ceļu, un to var atrast tuvu "Obala Kneza Domagoja 'galvenā ceļa.

sadalīt Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Jadrolinija

Ulica Gat Svetog Duje, 21000, Split, Croatia

SNAV

Gat Sv Duje Bb Trajektni Term, HR - 2100 Spalato - Split, Croatia