Sozopol Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Sozopole ir sena piejūras pilsēta, un tagad populārs tūrisma kūrorts. Smilšainās pludmales, garantēta saules un skaisto sajaukums Balkānu un Vidusjūras virtuves vērš cilvēkus jomā. Prāmji uz Sozopol ir pieejami ar Bulgāriju Fast Ferry, buru no Nesebras un Pomorie, tālāk uz ziemeļiem Bulgārijas Melnās jūras piekrastē.

  • Sozopol Prāmji
  • Sozopol Prāmji
  • Sozopol Prāmji

prāmjus Sozopol

Bulgārija Fast Ferry izmanto ātrgaitas zemūdens spārniem prāmji nodrošina aizraujošu pieredzi kuģa pasažieriem, radot sajūtu, "peldošs virs ūdens". Uz klāja jūs atradīsiet tirdzniecības automātus pārdod atspirdzinājumus un zinoši darbinieki, kas ar prieku atbildēt uz jautājumiem no tūristiem.

Sozopol ostu iekārtām

Sozopole ir neliela pilsēta, kas pamatojas uz ostu. Visas ērtības, tostarp banku, bankomātu un kafejnīcas ir pieejamas pastaigas attālumā no ostas.

Nokļūšana Sozopol

Ja ceļojat no Nesebras vai Pomorie, bulgāru Fast Ferry ir ātrākais, ērtākais un jautri veids, lai sasniegtu Sozopol. Jūs ieradīsieties pie pilsētas centrā, ar daudziem objektiem pastaigas attālumā.

Ja ceļojat ar automašīnu, galvenais ceļš E87 iet paralēli ar krasta ļauj jums sasniegt Sozopol ērti no jebkuras vietas uz austrumu pusē Bulgārijā.

Lietas, kas darīt Sozopol

Sozopole Vecrīga ir patiesi unikāla pieredze. Piekļuve ir grūti ar automašīnu atstājot teritoriju lielākoties gājēju, kas ļauj staigāt bruģētajām ielām mierā. Ir daudzi tradicionālie restorāni, kafejnīcas un veikali, bet jums būs patiesi pārsteigti ar skaistu veco koka māju un senās drupas.

dienvidu sienas Sozopol nesen tika atjaunota tās bijušo slavu, kas sākotnēji tika uzcelta 5. gadsimtā. Pastaiga gar sienām dod fantastisku skatu uz līci un ļauj jums soli atpakaļ laikā. Tas ir viens no populārākajiem objektiem Sozopol un vietējie zina, tāpēc ir vairāki tradicionālo restorānu jomā autentisku bulgāru ēdienu, lai atsvaidzinātu apmeklētājiem.

Ravadinovo pils ir patiesi viens no veida, un must redzēt, ja jums ir jomā Sozopol. Celta 1990, pils ir nepārtraukts projekts, no ekscentriska īpašnieks, pievienojot daudz iespaidīgu gabalu katru gadu. Jūs jutīsieties kā jūs atrodaties pasakā, kā jūs izpētīt apdullināšanu arhitektūru, neparastu gleznas un skaisti dārzi.

Kad apmeklēt Sozopol

vasara ir labākais laiks, lai apmeklētu Sozopol, kurā temperatūra pastāvīgi pārsniedz 30 grādus uz perfektu piejūras laika. Bulgāru Fast Prāmju satiksme darbojas visu vasaru dodot jums piekļūt Nessebar un Pomorie, šīs biļetes var rezervēt pa AFerry.

Rezervējiet Sozopol prāmi šodien vienkārši un droši ar AFerry.

Par Sozopol

Sozopole ir sena piejūras pilsēta Bulgārijā, kas atrodas uz gleznainā līcī gar Melnās jūras krastā, aptuveni 35 km uz dienvidiem no Burgasas. Pilsēta ir viena no vecākajām uz Bulgārijas dienvidu piekrastē, un viens no valsts populārākajiem galamērķiem tūristiem no visas pasaules, kuri ierodas izbaudīt smilšainas pludmales, liels laika, vēsturi un atmosfēra krāsains kūrortu. Vecpilsēta ir slavens ar savu romantisko atmosfēru, pateicoties saviem šauras bruģētas ielas un burvīgs vecajām mājām, bet mūsdienu centrs Sozopol ir piepildīta ar viesnīcām, kafejnīcām un restorāniem.

Sozopol Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Bulgaria FastFerry

Fish Port Sozopol, 1 Kraybrezhna Str, 8130, Bulgaria