Southsea Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Southsea ir tipisks piejūras pilsēta ar pludmali un divas piestātnes, South Parade mola un Clarence piestātni. Abi šie piestātņu uzņemt spēļu zālēs un tur ir arī pastāvīgs saviesīgām spēlēm blakus Clarence piestātne. Īsā šķērsošanas no Southsea uz Ryde tiek veikta ātri un efektīvi ar Hovertravel. Maršruts savieno britu kontinenta uz Isle of Wight, un izmantojot vienkāršu rezervēšanas veidlapu no AFerry, jūs varat viegli atrast pareizo prāmi jums.

Šeit varat atrast Southsea prāmju laikus, kā arī mūsu labākos piedāvājumus.

  • Southsea Prāmji
  • Southsea Prāmji
  • Southsea Prāmji

Prāmji uz un no Southsea

Hovertravel ' s flotē ļoti efektīvām ātrgaitas desanta Hovercrafts ar jaudu pārvadā aptuveni 130 pasažieru, un spēj sasniegt ātrumu virs 45 mezgliem.

Šo Hovercrafts ir plašs plānojums, un ir paredzēti, lai nodrošinātu lielisku komfortu un uzticamību ar pasažieri pat nelabvēlīgos laika apstākļos.

Hovertravel piedāvā izdevīgus piedāvājumus un akcijas par Southsea prāmjiem, un jūs varat izmantot šos rezervējiet vienkārši un droši tiešsaistē ar AFerry.

Southsea ostas iekārtām

Hovertravel nodrošina visātrāko Isle of Wight prāmju satiksmi pāri Solent starp Southsea un Ryde (Isle of Wight). Ir vairāki ilgtermiņa un īstermiņa stāvvietām ļoti tuvu Hoverport, kuras darbina ar vietējām padomēm.

Nokļūšana Southsea

Ar auto
Ceļojumu uz Portsmouth un uz M27. Pievienojies M275 un turpināt pagātnes kontinentālā prāmju ostas virzienā Portsmouth. Sekojiet norādēm uz Isle of Wight prāmju, Seafront un Historic Waterfront. No šeit, sekojiet norādēm uz gaisa spilvena. Ir liela padome darbināmas maksas un displeja autostāvvieta pretī gaisa spilvena termināli. Southsea Hoverport adrese: Southsea, Clarence Esplanade, Southsea, Portsmouth. PO5 3AD.

Ar vilcienu & Hoverbus
izkāpt pie Portsmutas & Southsea dzelzceļa stacijas un sekojiet norādēm uz Hoverbus. Jūs šķērsot ceļu pa Gājēju ved jūs uz Hoverbus pieturai (skatīt karti zemāk). Mūsu speciāli darbina Hoverbus Servisa jūs aizvedīs tieši uz mūsu Southsea Terminal tikai £ 1,20 vienai personai. Hoverbus savieno ar mūsu spilvena un pārliecinieties, ka jums ir pie gaisa spilvena Terminal laikā jūsu kuģi. Tas nevar būt vieglāk!

Par Southsea

Southsea, kas atrodas Lielbritānijas dienvidu piekrastē, ir ideāls pasažieris vārti uz Isle of Wight, un ir viegli pieejama no visām daļām valsti pa ceļu un dzelzceļu. Southsea ir neliela piejūras kūrorts, kas ir mazāk nekā jūdzi no Portsmouth pilsētas centrā.

Southsea ir tipisks piejūras pilsēta ar pludmali un divas piestātnes, South Parade mola un Clarence Pier. Abas piestātnes uzņemt spēļu zālēs un tur ir arī pastāvīgs saviesīgām spēlēm blakus Clarence Pier un Hoverport. Southsea Kopēja rīko vairākus brīvdabas koncerti un notikumiem, izmantojot vasarā, tādējādi masu cilvēkiem jomā.

Ir daudz atrakcijas par Southsea Seafront ieskaitot Southsea Pils, Zilā rifa akvārijs kopā ar Lielbritānijas tikai muzejs veltīts visiem aspektiem, D-Day izkraušanu Normandijā, D- diena muzejā. Ar tikai īsu 5 minūšu Hoverbus brauciena, Spinnaker Tower un Historic Dockyard var sasniegt. Spinnaker Tower atrodas piekrastē pie Gunwharf Quays, tā piedāvā pārsteidzošu 350º panorāmas skatu uz Portsmutas ostu, dienvidu piekrastē un Isle of Wight, ar skatu stiepjas līdz pat 23 jūdzēm. Elpu dienā un mirdzošs jūras gaismu naktī.

Southsea Karte

Skatīt karti

Ostu adreses