Southampton Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Southampton Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Southampton ar AFerry. Prāmji uz Sauthemptonas, Anglijā, ir pieejami no Isle of Wight. Jūs varat veikt prāmi uz Southampton no East Cowes.

Southampton prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Southampton darbina ar Red piltuvi. Kad jūs meklēt prāmi uz Southampton, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Lymington, Portsmouth un Southsea, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Southampton prāmji ar Red piltuve ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Southampton būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Southampton Prāmji
  • Southampton Prāmji
  • Southampton Prāmji

Par Southampton

Southampton pilsēta ir populārs kā atpūtas un kultūras galamērķi, daudzas no tās piekariņi ietver savu naktsdzīvi, veikali un tās vēsturi. Lai iegūtu kultūras apskatītu pilsētu, apmeklējiet Jūras muzejs un relive stāstu par Titānika, vai mācīties vēsturi ostas Sauthemptonas, vai apmeklēt Sauthemptonas Hall aviācijas, lai uzzinātu par to, Spitfire, kas tika izstrādāta ar Southampton. Pilsētā ir daudzas citas muzejiem, tostarp ar Dieva Torņa muzejs un arheoloģijas muzejs. Lai iegūtu nesteidzīgs ceļojumu, pārlūkot veikalus West Quay iepirkšanās centrā un nobaudīt kādu no kosmopolītiskā virtuvi, vienlaikus ņemot pārtraukuma kādā no daudzajiem restorāniem.

Southampton ostu iekārtām

Southampton prāmju ostas iekārtas ietver bankomāts, apsildāmās gaidīšanas zonā, Ratiņi, taksofonus, tualetes, automāti un neliels veikals. Autostāvvieta ir pieejama Triangle autostāvvietā arī.

Getting Southampton

No Londonas, veic M25 tad M3 pret Southampton. Tad sekojiet norādēm uz prāmju ostas.

No Austrumu Iziet no M27 pie 7 krustojuma, tad sekojiet A334 un pēc tam A3024 uz Southampton. No turienes sekojiet norādēm uz prāmju ostas.

No rietumu Iziet no M27 pie krustojuma 3, tad sekojiet M271 un tad A3024 uz Southampton. No turienes sekojiet norādēm uz prāmju ostas.

National Express darbojas bieži Lielbritānijas autobusu pakalpojumu no Sauthemptonas autoostas (netālu no dzelzceļa stacijas). Ir regulāra autobusu pakalpojumus Hītrovas, Londonas centrā, Braitonā, Bournemouth, Exeter, Plymouth, Penzance, Salisbury, Bath, Bristol, Oxford, Birmingham, Stoke on Trent, Liverpool, Šefīldas un ziemeļos. Ir arī bezmaksas Citylink autobuss no tuvējās dzelzceļa stacijas, kas var veikt jums prāmju termināla.

No Londonā; South West Vilcieni darbojas pastāvīgi pakalpojumi starp Waterloo (caur Clapham Jct, Woking, Basingstoke, Winchester, Southampton Airport) un Sauthemptonas Centrālajā ņemot mazliet vairāk nekā stundu.

Virgin Cross Country Vilcieni darbojas no Skotijas, Ziemeļu, Midlands un Birmingham; Wessex Pasažieru vilcieni no South Wales caur Bristoli un Salisbury; South West vilcieni pakalpojumus no Weymouth, Poole un Bournemouth un Connex sniegt pakalpojumus Portsmouth un Brighton.

Southampton Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Red Funnel

Dock Gate 7 off Town Quay Road, Southampton (vehicle ferry services to East Cowes), , SO14 2AQ, United Kingdom