South Uist Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

South Uist ir divi porti; Lohboisdeila un Eriskay. Lohboisdeila atrodas uz dienvidiem no dienvidu Uist un ir savienojumi ar Kāslbeja par salā Barra, un Oban un Mallaig kontinentālajā Skotijā. Eriskay ir mazāka sala tālāk uz dienvidiem no dienvidu Uist, kas saistīti ar causway. Prāmji no Eriskay buru ostā Barra uz Isle of Barra.

Jūs varat pasūtīt prāmju no Dienvidamerikas Uist vienkārši un ērti AFerry. Lai iegūtu labāku priekšstatu par klāsta pieejamajiem pakalpojumiem, lūdzu, apskatīt izbraukšanu valdes zemāk.

  • South Uist Prāmji
  • South Uist Prāmji
  • South Uist Prāmji

Prāmji uz un no South Uist

Caledonian MacBrayne (CalMac) Ferries darbojas visdažādākos kuģus. Ja brauciena laiks ir īss, iekārtām var būt ierobežota. Pretējā gadījumā ir pilns klāsts, tostarp ēdināšanas iespējas un vietās, baudīt karstu vai aukstu dzērienu vai ir iesaistītas plankuma suvenīru iepirkšanās.


Lohboisdeila ostu iekārtām

Ir uzgaidāmā telpa ostā, kas var uzņemt līdz 10 cilvēkiem. Pieejamas tualetes un bērnu pārtīšanas galdiņi ir pieejami. Tuvākās veikali, bankomāti un degvielas uzpildes stacijas pilsētā, tikai 300 metru attālumā no ostas.


Eriskay ostu iekārtām

Ir uzgaidāmā telpa prāmju terminālī, kas var uzņemt 15 cilvēkus. Pieejamas tualetes telpas ir pieejamas arī. Tuvākās veikali ir Eriskay ciemā, kas ir jūdžu attālumā no ostas.


Par Dienvidu Uist

Dienvidāfrika Uist 22 jūdžu garš un 7 jūdzes plata. West Coast ir izklāta ar 20 jūdzēm no pludmales, ar 2 jūdžu zemesraga pie pusceļā punktu. East krasts ir zaļas, akmeņainas augstienes, ko ieskauj mazu saldūdens lochans.

South Uist ir patiesi aizraujošu vēsturi, jo tā ir vienīgā vieta, kur Britu salās, kur aizvēsturiskos māmiņām ir atklātas. Sala ir klāta ar arheoloģisko izrakumu vietas, kas liecina, South Uist bija mājvieta plaukstošu neolīta kopienai.

Loch Druidibeg, 34 kvadrātkilometrs nacionālais dabas rezervāts atrodas uz ziemeļiem no salas. Tā ir viena no labākajām vietām, lai redzētu pilnu salu dzīvnieku un biotopu. Jo rezerves jūs redzēsiet dažādas putnu un zaļumi.

Tūrisma informācijas birojs atrodas tieši blakus prāmju terminālu Lohboisdeila, tāpēc tas ir labi vērts apmeklēt pēc jūsu ierašanās informācijas ADN kartes, lai palīdzētu jums plānot savu uzturēšanos.

Ar tik daudz pieredze šajā skaistajā salā, kāpēc ne rezervēt prāmi uz dienvidu Uist vienkārši un droši ar AFerry. šodien?

South Uist Karte

Skatīt karti

Ostu adreses