South Sea Cruises

South Sea Cruises
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Apmeklējiet paradīzes Fidži ar dienvidu jūras kruīzi, staigāt pa mežu, atpūsties ar savām pludmalēm balto smilšu un kokosriekstu palmas vai nirt saviem lieliskajiem rifiem.

Fidži ir valsts, kas sastāv no vairāk nekā 300 mazās salu ieskauj tirkīza sekliem ūdeņiem teeming ar lielu bioloģisko daudzveidību.

vai jūs vēlaties izmantot savu atvaļinājumu, lai uzlādēt savas baterijas, baudīt kopā ar ģimeni vai arī ir romantisks aizbēgt, South Sea Cruises ir atbildēt atrast savu paradīzi!

Noklikšķiniet uz prāmja maršrutā zemāk par detalizētu South Sea Cruises grafika.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

South Sea Cruises Maršruti

   Notiek reģistrēšanās

   reģistrācijas galda Dienvidamerikas jūras Cruises ir pasažieru termināļa Port Denarau. Tā ir liela ēka krastmalu, kas ved uz piestātni. Ir taksometru un autobusu pakalpojumi ir pieejami, lai pasažieru terminālim.

   pie ieejas terminālu, jūs redzēsiet kiosku Dienvidu jūras kruīzi. Tās laipns personāls vadīs jūs uz reģistrācijas galda un uzkāpt uz kuģa. Viņi arī organizēt transportēšanu jebkuru bagāžas, kas jums varētu būt pārvadā. Ir ieteicams pārbaudīt vismaz 30 minūtes pirms izlidošanas.

   Ja izmantojat autobusu pakalpojumu no Nadi starptautiskās lidostas, jūs atradīsiet pastāv reģistrācijas galda tuvākajā bagāžas karuseļa.

   Borta South Jūras Kruīzi

   laivas ir aprīkotas ar WiFi. Alkoholiskie dzērieni tiek pārdoti uz klāja, bet pasažieriem nav atļauts dzert savu alkoholu. Daži pārtikas produkti tiek pārdoti arī uz kuģa.

   draudzīgais personāls uz klāja palīdzēs jebkuru pasažieri ar ierobežotām pārvietošanās spējām varētu sākt.

   Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja jūs doties uz jebkuru ciematu jūs nedrīkstat valkāt saulesbrilles, cepuri vai vāciņu un dāmas būs nepieciešama arī, lai segtu savas pleciem un ceļgaliem.

   Video

   South Sea Cruises YouTube Video