Sorrento Pier Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Sorrento ir draudze atrodas Victoria, Austrālijā, kas atrodas krastā Port Phillip uz Morningtonas pussala, apmēram pusotru stundu uz dienvidiem no Melburnas. Searoad Prāmji piedāvā ērtu prāmju satiksmi līdz Sorrento mola no Queenscliff ostas Victoria dienvidos. Zemāk jūs varat atrast visu Sorrento Pier prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

  • Sorrento Pier Prāmji
  • Sorrento Pier Prāmji
  • Sorrento Pier Prāmji

Prāmji uz un no Sorrento mola

Searoad Ferries a ir viens no Austrālijas mīļākie auto un pasažieru prāmi. Visi viņu prāmji piedāvā jaunākās iespējas, lai padarītu jūsu ceļojums patīkams.

kuģa, jūs atradīsiet novērošanas klājiem, relaksējoša krēsli un dīvāni un arī kafijas shop.Travelling par Searoad Ferries prāmja ir skaista pieredze un uzskati jums patiks en-maršrutā ir nenovērtējamas.

Sorrento Pier termināls atrodas Esplanādē Sorrento.

Sorrento Pier ostu iekārtām

Sorrento Pier Terminal celts 1870. gadā, un tas bija būtisks, lai attīstītu draudze, kas ir grand vēsturiskās ēkas un viesnīcas no jaunākajiem 19. gadsimta. Jūs varat atrast autostāvvietu un dažas kafejnīcas tuvumā.

Nokļūšana Sorrento Pier ostu

Ar automašīnu
Braucot no Melburnas, kad jūs pieeja Sorrento Pier sekojiet prāmja zīmes, līdz automašīnas biļešu loga . Ja nāk no ciemata braukt pa galveno ielu. Tā kā ceļš iet pa labi, ņem pirmo kreisi un sekojiet ceļu līdz automašīnas biļešu logu.

GPS Norādījumi
Ja izmantojat GPS savā automašīnā, Searoad Prāmji termināli var atrast apskates objekti izvēlnē, parasti tranzīta vai Ferries kategorijām. Sorrento Pier terminālis Platums -38,336599 Garums 144,744648.


Rezervējiet prāmi uz Queenscliff Harbor no Sorento mola šodien vienkārši un droši ar AFerry.

Par Sorrento

Sorrento ir skaists piekrastes pilsēta dienvidos rietumu Itālija saskaras ar Neapoles līci un ainavas skatu uz Mt Vesuvius. Pilsēta ir sadalīta divās ko klintis ar galvenā pilsēta sēž virsū klintīm un zem klintīm jahtu ostas. Sorrento ir pazīstama kā vārti uz Amalfi Coast ar savu apdullināšanu krastmalā skatu uz austrumiem. Uz dienvidiem no Sorento ir labākais no pussalas ir unspoilt laukos. Uz ziemeļiem no Sorento slēpjas Pompejas un citas arheoloģiskās vietas un piekrastes atrodas slaveno Kapri salu.