Sorrento Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Sorrento Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Sorento ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Itālijā ir pieejami no Sorrento uz Kapri un Napoli.

Sorrento Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Sorento kuras ekspluatē pēc NLG. Kad jūs meklēt prāmi uz Sorento, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Sorrento prāmji ar NLG ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Sorento būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Sorrento Prāmji
  • Sorrento Prāmji
  • Sorrento Prāmji

Par Sorrento

Sorrento atrodas Dienviditālijā. No tās paveras skats uz Neapoles līci un mazāk nekā stundas brauciena attālumā no Pompejas. Sorrento atrodas lieliskā vietā, lai iepazītu apkārtni, un būtu labs bāzi par piedzīvojumu brīvdienas. No Sorento jūs varat nozvejas prāmi uz Kapri, veikt īsu braucienu līdz galam, ja pussala, lai redzētu labāko no jomām neskartā lauku, apmeklējiet Amalfi Coast un veikt īsu disku vilcienu braukt uz vēstures un culturalal vietnēm Pompejas un Neapole. Lielākā daļa no šīm darbībām, ir tikai 1 stundas brauciena laiku too!

Prāmji uz un no Sorento

Navlib vada flote 10 hidro pašgājēji sprauslas un 2 katamarāniem. Ir daudz sēdvietu pieejams uz katra kuģa, kas ļauj jums atpūsties un baudīt skatu uz krastu.

Sorrento ostu iekārtām

Sorrento osta atrodas uz ziemeļiem no pilsētas. Kad jūs ieradīsieties jūs atradīsiet autostāvvietu un dažādus restorānus, no kuriem izvēlēties.

Darba Sorrento

Ceļošana ar automašīnu ir laba izvēle. Jūs varat lietot SS145 visu ceļu uz pilsētu no Pompejas. Ja jūs ceļojat tālāk prom no Pompejas, tad jūs varat saņemt A3 autoceļa vispirms pirms pievienošanās SS145.

Ceļošana ar vilcienu ir ideāli piemērots tiem, kuri nav ieguvuši piekļuvi auto. Sorrento ir labi savienota, un tiešie vilcieni no Neapoles un Pompejas ir pieejami.

Sorrento Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Navlib

Porto di Sorrento, 80067 Sorrento NA, Italy