SNCM Prāmji

SNCM
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Visi maršruti iepriekš apkalpotie SNCM tagad vada Korsikas Linea , bet joprojām var rezervēt šajā lapā.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt SNCM prāmi uz Korsiku, Sardīniju, Tunisiju, Alžīriju un Franciju. SNCM ir galvenais prāmju kompānija Rietumu Vidusjūras un nodrošināt mūsdienīgas labi aprīkotas prāmjus un lielisku pakalpojumu līmeni. AFerry vienmēr lētas cenas SNCM prāmju un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt SNCM prāmjus uz Marseļu, Ajaccio, Porto Torres, Propriano un vairāk. Visiem SNCM maršrutiem, un, lai redzētu jaunākās cenas un burāšanas reizes skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu SNCM grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laikiem.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Korsikas/Sardīnijas maršrutiem reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 2 stundas pirms izbraukšanas. Ziemeļāfrikas maršrutiem reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 3 stundas pirms izbraukšanas. Lūdzu, skatiet savu PDF biļeti, lai uzzinātu precīzu reģistrācijas laiku.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

SNCM Maršruti

   SNCM grafiks no sezonas

   SNCM grafiks mainās visa gada dažos maršrutos:

   • Maršruti uz Sardīniju
    Kad viņi burāt? Parasti no aprīļa līdz septembrim
   • Maršruti uz Korsiku
    Kad viņi burāt? Parasti no marta līdz septembrim

   Uz kuģa SNCM prāmji

   SNCM flote piecu pasažieru prāmju, Danielle Casanova , tad Napoleons Bonaparts , tad Vidusjūra , tad Ile de Beauté un Korsika . Atkarībā no maršruta jūs atradīsiet dažādus restorānus uz kuģa, bērnu jomas, bāri iekšā un uz klāja un daži prāmji ir arī masāžas salonus, lai jūs ierodaties galamērķī sajūta pilnīgi atviegloti. Ceļojums uz klāja SNCM prāmju noteikti būs patīkamu pieredzi.


   Vai jūs izmantojat SNCM Marseļa Alger maršrutu, SNCM Marseille Ile Rousse prāmi, tad SNCM Porto Torres līnija vai jebkurš cits maršruts no SNCM jūsu ceļojums ir pienākums būt nekas, bet prieka ar šo labi pazīstams uzņēmums.