Isle of Skye Ferries

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Skye, kas pazīstams arī kā Skajas salu, ir trīs ostas: Armadale, Sconser un Ūiga.

Armadale, ir visvairāk dienvidu osta salā un piedāvā īsu hop prāmju pakalpojumus Mallaig uz cietzemes.

Sconser uz austrumiem no salas savieno kaimiņu salas Raasay caur īsu prāmju braucienu.

Ūiga ziemeļos salā piedāvā ilgākus savienojumus Tarbert salā Harris un Lohmedeja salā ziemeļu Uist.

Jūs varat pasūtīt prāmjiem uz un no Skye vienkārši un viegli uz AFerry. Lai iegūtu labāku priekšstatu par klāsta pieejamajiem pakalpojumiem, lūdzu, apskatīt izbraukšanu valdes zemāk.

  • Isle of Skye Ferries
  • Isle of Skye Ferries
  • Isle of Skye Ferries

Prāmji uz un no Skye

Caledonian MacBrayne (CalMac ) Prāmji darbojas visdažādākos kuģus. Ja brauciena laiks ir īss, piemēram, attiecībā uz maršrutiem uz un no Armadale un Sconser, iekārtām var būt ierobežota. Pretējā gadījumā ir pilns klāsts, tostarp ēdināšanas iespējas un vietās, baudīt karstu vai aukstu dzērienu vai ir iesaistītas plankuma suvenīru iepirkšanās.


Armadale ostas iekārtām,

Armadale ir apkalpotu ports. Tas ir atvērts ziemā, no pirmdienas līdz svētdienai, no 8:30 līdz 5pm. Vasarā, noslēguma laiks ir 07:00.

Autostāvvieta ir pieejama, taču tas ir ierobežots. Nav taksometru bet ir netālu autobusa pietura. Ja ceļojat ar automašīnu, jums ir ieteicams ierasties vismaz 20 minūtes pirms izlidošanas.

Citas iespējas ietver tualetes, uzgaidāmā zona un bērnu mainīgo zonu.


Sconser ostas iekārtas

Sconser ir maza ANO apkalpotu prāmju osta. Ir pieejama bezmaksas autostāvvieta, bet tas nav organizēta. Ir autobusu pietura ienākošajiem pasažieriem pie stāpeļa. Taksometri nav pieejami.

Ja ceļojat ar automašīnu, jums ir ieteicams ierasties vismaz 10 minūtes pirms izlidošanas.

Citi ērtības ietver tualetes un neliela atpūtas zona.


Ūiga ostu iekārtām

Ūiga ir fiziskā osta, kas ir atvērts vasarā no 8 : 30 am līdz 7:00 par lielāko dienas. Svētdien tas ir atvērts no 12:00 pusdienlaika līdz 6:30 un trešdien, tas aizveras pie 7:30.

Ja ceļojat ar automašīnu, jums ir ieteicams ierasties vismaz 45 minūtes pirms jūsu atiešanas. Ja esat kāju pasažieris, lūdzam ierasties vismaz 30 minūtes pirms izlidošanas.

Taksometri nav pieejama, bet jūs varat zvanīt taksometru, izmantojot tālruņa numurus, kas atrodas termināla ēkas. Pastāv arī autobusu patversme pretī biļešu kasē.

Citi ērtības ietver tualetes, atpūtas zona, bērnu mainīgo zonu un publisko telefonu.


Par Skye

Skye sala ir viens no pazīstamākajiem Skotijā un ir viens no valsts populārākajiem tūrisma galamērķiem. Tas ir labi pazīstama ar savu dabas skaistumu un ainavu, kas ietver lochs, viršu klāts Purvi un majestātiskie kalnu virsotnes - pazīstams kā Munros Skotijā.

Patiesībā, neskatoties uz tās nelielo izmēru, Isle of Skye var lepoties 12 Munros. Tas, kā arī dabas skaistumu, padara salas ļoti iecienīts staiguļi visu vecumu un spējas.

daudzveidīga ainava un biotopi Skye nodrošina perfektu vidi dažādiem savvaļas, tostarp Skotijas mežakaķes, staltbriežu, priežu Martens un kalnu zaķiem. Un, kā arī iekšzemes savvaļas dzīvniekiem, sala ir arī apveltīta ar bagātīgi jūras dzīvē. Šī iemesla dēļ ir vērts savvaļas dzīves kruīza gar krasta līniju. Jūs varētu pamanīt roņu, delfīnu un ūdri, kā arī dažādas putnu, tai skaitā zelta ērgļi un jūras ērgļus.

Portree ir salas galvaspilsēta, un tas noteikti ir viens no skaistākajām pilsētām visā Skotija ar multi-krāsainu mājiņas gar zaļo zaļā krasta paveras skats uz līci piepildīta ar maziem kuģošanas laivām. Kā arī ainavu, ir arī daudz ko darīt galvaspilsētā, tostarp poniju-pārgājienu un laivu kruīzi. Un šeit jūs atradīsiet arī daudz dažādu izmitināšanas ieskaitot viesnīcas, B & Bs un pat nometnes vietu.

Ceļojums uz augstienēs un salās Skotijas nebūtu pilnīga bez apmeklējuma apdullināšanu salas Skye - tad kāpēc ne rezervēt prāmi šodien vienkārši un viegli ar AFerry

Skye Karte

Skatīt karti

Ostu adreses