Skopelos Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Skopelos Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Skopelos ar AFerry. Jūs varat izmantot Skopelos ņemt prāmjus ap Sporades salām, kā arī uz Grieķiju. Vietējos reisus Sporades salu ir pieejami no Skopelos līdz Alonissos un Skiathos bet prāmji prom no Sporades salu buru Agios Constantinos un Volos.

Skopelos prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Skopelos darbina ar Anes Ferries un Grieķijas Seaways. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Skopelos, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Skopelos, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Skopelos prāmji ar Anes Ferries un Hellenic Seaways ir zināms par viņu komforts un augsts servisa līmenis, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Skopelos būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Skopelos Prāmji
  • Skopelos Prāmji
  • Skopelos Prāmji

Par Skopelos

Skopelos ir sala Sporades ķēdē salām. Šīs salas ir slavens ir ļoti zaļš. Skopelos tagad ir arī slavens kā salu, kur filma Mama Mia tika uzņemta. Galvenais pilsēta Skopelos piekrīt salas vārdu, un ir mājvieta lielākajai daļai Skopelos "iedzīvotājiem. Kopējais iedzīvotāju skaits Skopelos ir aptuveni 4700 iedzīvotāju, padarot Skopelos mierīga un mierīgu salu, kas ir brīva no masu tūrisma.

Ja jūs apmeklējat Skopelos, veltiet laiku, lai klīst apkārt ciema Glossa, kas ir kas atrodas uz ziemeļrietumiem no salas, apmēram 25km no Skopelos pilsētas. GLOSSA ir mājvieta daudzām gleznainām ieliņām un tradicionālo grieķu mājas, kas ļauj jums izbaudīt tradicionālo grieķu dzīvi mierīgā vidē.

Prāmji uz un no Skopelos

Ir divas galvenās ostas Skopelos. Tie ir GLOSSA (pazīstams arī kā Loutraki) un Skopelos pilsētas. Jūs varat pasūtīt prāmjiem uz Skopelos ar Grieķijas Seaways. Zemāk jūs varat atrast visu Skopelos prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

ANES Prāmji darbojas flote diviem kuģiem, uz Proteus un Ag. Nektarios . Katram kuģim ir pilnu iekštelpu un āra sēdvietas un atpūtas, kā arī dažādas uzkodas un atspirdzinājumi ir pieejami uz kuģa.

Hellenic Seaways ir viens no pazīstamākajiem prāmju uzņēmumiem Grieķijā. Viņu prāmjiem ir moderni un piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja. Kā arī tradicionālo prāmju kompānija darbojas arī katamarānu tipa kuģus un ātri prāmjiem, kas dažkārt var būt līdz 50% ātrāk dodas uz parasto prāmi. Tas nozīmē, ka jūs varat sala-hop vairāk laika, lai baudīt savu galamērķi.

Nokļūšana Skopelos ostu

Galvenais osta atrodas pilsētas centrā uz salas galvenā pilsēta, ko sauc arī Skopelos.

Otrais osta ir osta Glossa ziemeļos salas. Kuru ports jūs izmantojat nosaka maršruta esat lietojis. You rezervēšanas parādīs pareizo portu. GLOSSA osta sauc Loutraki kā Loutraki un GLOSSA ir divi tuvumā ciemati.

Abas ostas var sasniegt viegli ar autotransportu. Tā kā sala ir maza, atrast savu ceļu apkārt nav grūti. Faktiski, ja jūs īrēt automašīnu, tas ir maz ticams, ka jums būs nepieciešams vairāk nekā degvielas tvertni līdz pat nedēļai.

Tāpat kā lielākā daļa grieķu salu ostām, ir maz ostas iekārtām. Tā vietā ir tuvumā kafejnīcas un restorāni.

Skopelos Karte

Skatīt karti

Ostu adreses